„Futboliuko“ šventė

futboliukas-1Į Plungės lopšelio-darželio „Rūtelė“ gyvenimą visu greičiu įsiveržė „Futboliukas“ ir užkariavo vaikų širdis.
„Futboliukas“ – tai Lietuvos futbolo federacijos įgyvendinamas projektas, skirtas populiarinti uždarų patalpų futbolą. Pastebėjome vaikučių susidomėjimą šiuo šauniu žaidimu ir nusprendėme sudaryti dar daugiau galimybių žaisti jį ir salėje, ne tik lauke. Pateikę paraišką Lietuvos futbolo federacijai, sužinojome puikią naujieną – mes tapome projekto dalyviais. Šiais metais į projektą buvo pakviesta 21 Lietuvos ikimokyklinė įstaiga.
„Futboliuko“ projektą vykdėme dvi savaites. Jame dalyvavo apie 70 vaikų. Kamuolio valdymo įgūdžių vaikus mokė priešmokyklinio ugdymo pedagogė Aušra Martinkienė, o jai talkino VšĮ „Plungės futbolas“ treneris Kęstutis Petkus. Vaikai smagiai žaidė įvairius judriuosius žaidimus su futbolo elementais, rungtyniavo estafetėse.
Projekto baigiamuoju renginiu tapo „Futboliuko“ varžybos. „Žirniukų“ grupės vaikai pasveikino susirinkusiuosius dainele apie sviedinuką, pakvietė ritminei mankštai. Po to vyko tarpgrupinės varžybos. Visi šventės dalyviai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais bei saldžiais prizais.
Projekto metu patirti vaikų įspūdžiai dar ilgai išliks jų širdelėse. O šis šaunus žaidimas jau surado naujus namus ir dar ilgai draugaus su „Rūtelės“ vaikais.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...