Finišas, vainikuotas sidabru

IMG_0310Kovo 16–17 d. Palangoje vyko Lietuvos moksleivių krepšinio lygos jaunių U-18 merginų (gim. 2000 m. ir jaunesnių) krepšinio čempionato B diviziono finalo ketverto varžybos.
Pusfinalyje Plungės sporto ir rekreacijos centro (SRC) komanda, vadovaujama trenerės Editos Lapienės, susitiko su Palangos sporto centro komanda. Gausiai ištikimų sirgalių palaikomos plungiškės pateisino geriausiai besiginančios komandos vardą ir laimėjo rungtynes 68:48.
Rezultatyviausiai plungiškių gretose žaidė Patricija Biečiūtė (28 taškai, 11 atkovotų kamuolių), Evelina Razgutė (17 taškų, 8 atkovoti kamuoliai) ir Samanta Motužytė (10 taškų ir tiek pat atkovotų kamuolių). Po 4 rezultatyvius perdavimus atliko Rasvita Gedeikytė ir Kornelija Mineikaitė.
Finalas vyko permainingai. Pirmąją varžybų pusę dominavo plungiškės, įgijusios 12 taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos Marijampolės komanda sulygino rezultatą ir prasidėjo kova taškas į tašką. Pasibaigus varžybų laikui, švieslentėje degė rezultatas 56:54. Teko pripažinti varžovių pranašumą. Rezultatyviausiai šiose varžybose žaidė Rasvita Gedeikytė (14 taškų) ir Samanta Motužytė (13). Daugiausia kamuolių atkovojo Evelina Razgutė (13) ir Rosita Raišuotytė (10). Patricija Biečiūtė atliko 6 rezultatyvius perdavimus.
Į simbolinį čempionato penketą buvo išrinkta Plungės SRC komandos kapitonė Patricija Biečiūtė. Komandai buvo įteikta prisiminimo taurė, o komandos žaidėjoms – sidabro medaliai.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...