Žengė į pusfinalį

Kovo 22 dieną Plungės „Olimpas“ RKL ketvirtfinalio etape išvykoje rungėsi su „Kretinga“. Per visas varžybas plungiškiai išlaikė nedidelį pranašumą ir kretingiškius nugalėjo 84:95.Plungės „Olimpo“ komandoje Modestas Jurkaitis įmetė 14 taškų ir atkovojo 9 kamuolius. Eimantas Žilius pelnė 25 taškus ir atkovojo 7 kamuolius. Deividas Rasys įmetė 23 taškus. Gediminas Jakštas prie komandos rezultato prisidėjo 16 taškų.
Kovo 25 dieną „Žemaitijos suvenyro“ sporto salėje Plungės „Olimpas“ ketvirtfinalio etape antrą kartą susitiko su kretingiškiais, kadangi kovos vyksta iki dviejų pergalių. Norėdami keliauti tolyn į RKL pusfinalį, plungiškiai turėjo žūtbūt išplėšti pergalę.
Prasidėjo įtemptos varžybos. Pirmieji du kėliniai ėjosi taškas į tašką, rungtynių baigties nebuvo įmanoma nuspėti. „Olimpui“ vis pavykdavo kėlinį pabaigti vienu ar keliais taškais priekyje, tačiau daug kartų švieslentėje rezultatas išsilygindavo, o kartais net ir persisverdavo varžovų naudai.
Paskutinis varžybų kėlinys buvo lemiamas. Mūsiškių staigios atakos, puikūs deriniai, taiklūs metimai kretingiškius sutriuškino ir „Olimpas“ šventė pergalę 87:68.
Eimantas Žilius įmetė 11 taškų, išprovokavo 8 pražangas ir atkovojo 5 kamuolius. Deividas Rasys pelnė 22 taškus ir atkovojo 7 kamuolius. Mindaugas Tamušauskas įmetė 11 taškų ir atkovojo 9 kamuolius. Vytautas Danys pelnė 13 taškų.
„Olimpas“ įveikęs Kretingos krepšininkus, žengė į RKL pusfinalį. Čia su Kauno rajono „Omega“ žais kovo 31 dieną Kaune, o balandžio 4 dieną priešininkus pasitiks namuose.