Kvietė pavasarį pasitikti su futbolu

DSC04801Dar pernai Plungės rajono savivaldybės moterys buvo pakviestos dalyvauti moterų futbolo turnyre mero taurei laimėti. Po jo būrys moterų susibūrė į klubą „Redlipas“ ir nusprendė priimti iššūkį – išmokti žaisti futbolą. Šį tikslą įgyvendinti padeda asociacijos vadovas Egidijus Žilius bei Plungės sporto ir rekreacijos centro direktorius, treneris Alvydas Viršilas.
Kovo 24 dieną „Redlipas“ surengė pirmąjį moterų futbolo turnyrą „Pasitikime pavasarį su futbolu“. Jame, be šeimininkių, dalyvavo Kauno moterų futbolo komanda, Plungės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras (VSB) ir Plungės „Saulės“ gimnazijos merginų komanda „Saulė“.
Turnyro organizatorės buvo svetingos ir didžiąsias taures padovanojo viešnioms. Trečią vietą užėmė Plungės VSB, antrąją – Kauno moterų futbolo komanda, o pirmoji vieta atiteko jauniausioms ir energingiausioms – gimnazistėms.
Buvo apdovanota ir geriausia turnyro vartininkė – „Redlipas“ komandos kapitonė Julija Čiuželienė, bei rezultatyviausia turnyro žaidėja – Kauno komandos kapitonė Augustė Palaitytė.
„Redlipo“ komanda skatina moteris leisti laisvalaikį aktyviai, nebijoti pamėginti žaisti futbolą ir prisijungti prie judėjimo „Moterys už futbolą“. Prie Plungės rajono savivaldybės moterų prisijungė kitose įstaigose dirbančios moterys ir šiuo metu komandą sudaro 13 narių.
„Mums futbolas – ne tiek sportas ar rezultatai, o nauji įgūdžiai ir smagiai praleistas laikas. Iki šiol šis žaidimas atrodė labai vyriškas, todėl smagu nutrinti tuos stereotipus. Nors moterų futbolas dar susiduria su daugybe stereotipų, pastaraisiais metais vis daugiau vyksta moterų mėgėjų futbolo turnyrų, kuriuose stengsimės aktyviai dalyvauti“, – pasakoja „Redlipo“ narės.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...