Ir direktoriui, ir jo pavaduotojui padidino algas

Nuo balandžio 1-osios kils Rietavo savivaldybės administracijos direktoriaus Vytauto Dičiūno ir jo pavaduotojo Antano Aužbikavičiaus atlyginimai. Tokį sprendimą priėmė praėjusią savaitę posėdžiavusi Rietavo savivaldybės taryba.
Kaip sakė Finansų ir ekonomikos komiteto pirmininkas Jonas Eugenijus Bačinskas, jei sprendimas bus priimtas, administracijos direktoriui V. Dičiūnui bus suteikta 17-ta pareigybės kategorija, skirta 25-ių proc. tarnybinio atlyginimo dydžio priemoka ir 18-os proc. priedas už darbo stažą.
Administracijos direktoriaus pavaduotojui A. Aužbikavičiui siūlyta suteikti 16-tą pareigybės kategoriją, mokėti 25-ių proc. priemoką ir 27-ių proc. priedą už stažą.
„Pastaruoju metu visiems didinome atlyginimus – ir dirbantiesiems valstybės tarnyboje, ir pagal darbo sutartis. Net minimalios algos didėjo, o administracijos direktoriaus, jo pavaduotojo ir Savivaldybės kontrolierės darbo užmokestis jau kurį laiką nekinta“, – sakė meras Antanas Černeckis.
Tarybos narė Vilija Razmienė sakė suprantanti, kad V. Dičiūnas turi daug papildomų darbų, dirba viršvalandžius, tačiau dėl pavaduotojo skatinimo ji sakė abejojanti.
Anot A. Černeckio, veiklos netrūksta nei V. Dičiūnui, nei A. Aužbikavičiui. Esą Savivaldybėje nėra investicijų skyriaus, tad visi su projektais susiję darbai gula ant administracijos vadovų pečių. Juolab kad tų projektų daugėja, o tai reiškia, kad ir krūviai auga. „Neturime tiek lėšų, kad galėtume plėsti personalą, steigti naujus etatus. Turime verstis su tuo, ką turime. Tad tenka imtis papildomų darbų, bet už tai būtina mokėti“, – sumanymą dosniau atsilyginti Savivaldybės administracijos vadovams argumentavo meras.
Tarybos nariams pasiteiravus, kokie administracijos vadovų atlyginimai yra dabar, atsakyta, kad ir direktoriui, ir pavaduotojui pareigybės kategorijos keliamos per vieną punktą, o priemokos didinamos nuo 15-os iki 25-ių procentų. Priedai už stažą priklauso nuo to, kiek metų asmuo dirba valstybės tarnyboje.
Rietavo savivaldybės interneto svetainėje nurodyta, kad 2017 metų ketvirtąjį ketvirtį V. Dičiūno vidutinis mėnesinis darbo užmokestis neatskaičius mokesčių buvo 1 683 eurai, A. Aužbikavičiaus – 1 612.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...