Nuo pareigūnų slapstęsis šateikiškis – sulaikytas

Kovo 26-ąją Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai, surengę operaciją kartu su kolegomis iš Šiaulių, apsupę mišką Šiaulių rajone ir pasitelkę kinologus, sulaikė nuo bausmės už vagystę stambiu mastu besislapsčiusį 1989-aisiais gimusį šateikiškį A. E.
Pastarasis dingo po vasario 22-ąją jam paskelbto nuosprendžio, kuriuo jis nuteistas vienerių metų realiu laisvės atėmimu. Anot Plungės rajono policijos komisariato atstovų, bėglio dalią A. E. pasirinko vengdamas bausmės už vagystę stambiu mastu. Naiviai tikėdamasis sėkmingai dingti iš pareigūnų akiračio, vyras pasislėpė.
Paiešką atlikusiems kriminalistams pavyko išsiaiškinti, jog nuteistasis iš pradžių slapstėsi Kretingos rajone, vėliau prieglobstį rado negyvenamoje ūkininko sodyboje, esančioje šalia miško, Šiaulių rajone. Bet ir čia ramybe nė nekvepėjo. Bėglys buvo priverstas nuolat akylai stebėti aplinką, o pamatęs atvažiuojantį automobilį, it išgąsdintas žvėris nerdavo į miško gilumą.
Truputį daugiau nei mėnesį trukusios slėpynės baigėsi kovo 26-osios popietę. Tiesa, ir tąkart A. E., išvydęs pareigūnų automobilį, spruko į mišką, tačiau išvengti pareigūnų bėgliui nepavyko. Apsupus mišką, šateikiškis buvo surastas pamiškėje esančioje apleistoje sodyboje. Jį surado šiauliškių kinologų atsivežti tarnybiniai šunys.
Pas sulaikytąjį buvo rasti net trys mobilieji telefonai ir kelios kortelės. Kad A. E. nuolat keičia telefonus, pareigūnai duomenų turėjo dar iki sulaikymo.
Plungės rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vengimo atlikti paskirtą bausmę bei slapstymosi. Tikėtina, kad dabar šateikiškis belangėje turės praleisti dar ilgesnį laiką.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...