„Vesternas“ Aleksandrave

Kovo 31-osios rytą, prieš 10 valandą, Plungės rajono policijos komisariato pareigūnai buvo kviečiami į Šateikių seniūnijos Aleksandravo kaimą, kur neva beisbolo lazdomis buvo sumušti du vietos gyventojai.
Nuvykę į Aleksandravą, policijos pareigūnai nukentėjusiuosius – 1987 ir 1997 metais gimusius to paties kaimo gyventojus – rado įvykio vietoje, tiksliau – prie kaimo parduotuvės. Abu jie buvo neblaivūs. Vienam iš jų (g. 1987  m.) pareigūnai nustatė 2,08 promilės girtumą, antrajam (g. 1997 m.) – 2,33 promilės.
Vyrukai pasakojo, kad jiedu su draugais stovėjo prie parduotuvės, kai apie 9.40 val. prie jų privažiavo automobilis. Iš jo išlipę tame pačiame kaime gyvenantys pažįstami jaunuoliai esą puolė juos mušti, smūgiuodami ne tik rankomis, bet ir beisbolo lazdomis. Be to, jie nukentėjusiuosius keikė necenzūriniais žodžiais, grasino, kad užmuš.
Po incidento mušeikos neva sėdo į automobilį ir pasišalino nežinoma kryptimi. Nukentėjusiesiems prireikė medikų pagalbos.
Policijos pareigūnams įtariamuosius netrukus pavyko sučiupti. Abu chuliganai, kaip ir nukentėjusieji, buvo gerokai apgirtę – 23 metų jaunuoliui nustatytas 1,57 prom. girtumas, porą metų jaunesniam jo draugui – 1,92 promilės. Įtariamieji uždaryti į areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.
Kaip vėliau išsiaiškino pareigūnai, pastarieji du vyrukai muštynes ne sukėlė, o tik pratęsė, keršydami už tai, kad prieš tai patys buvo sumušti tų pačių nukentėjusiųjų. Žodžiu, Aleksandrave – tikras priešvelykinis „vesternas“, kurio dalyviai – kartu ir chuliganai, ir nukentėjusieji.
Pasak pareigūnų, pradėjus ikiteisminį tyrimą, aiškinamasi ne tik dėl paskutiniųjų, bet ir dėl ankstesnių muštynių, tad policijos nemalonę, ko gero, užsitrauks ir nukentėjusieji. Beje, 23 ir 21 metų vyrukai neneigia mušę anuos du, tačiau tikina, kad lazdų neturėjo. „Kadangi ant nukentėjusiųjų kūnų nesimato žymių, rodančių, jog buvo mušti lazdomis, tikėtina, kad jie „vesterną“ bus pagražinę“, – sakė policijos darbuotojai.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...