Avarijos kaltininkas – girtas plungiškis

Pirmadienį, antrąją Velykų dieną, Plungės rajono policijos komisariatas gavo pranešimą, kad kelyje Mažeikiai–Plungė–Tauragė, šalia Vilkų žiedinės sankryžos, įvyko avarija – į pakelės griovį nulėkė automobilis BMW. Kadangi visi Plungės policijos ekipažai buvo užimti, į įvykį reagavo Skuodo rajono policijos komisariato pareigūnai.
Avarija įvyko minėtojo kelio 39-ajame kilometre, Žemaičių Kalvarijos seniūnijos Vilkų kaimo teritorijoje, Paplatelės, Mažeikių Plento ir Platelių gatvių sankryžoje.
Į įvykio vietą atskubėję policijos pareigūnai rado pakelės griovyje atsidūrusį BMW markės automobilį. Nustatyta, kad jį vairavo 1988 metais gimęs plungiškis. Vairuotojas buvo gerokai įkaušęs – alkoholio kiekio matuokliu jam nustatytas vidutinis 2,2 promilės girtumas. Panašu, kad būtent dėl šios priežasties vyras žiedinėje sankryžoje nesuvaldė automobilio, tad ir nulėkė nuo kelio.
Kartu su plungiškiu automobilyje važiavo ir dvi moterys, gimusios 1970 ir 1980 metais. Viena iš jų (g. 1970 m.) eismo įvykio metu patyrė rimtų sužalojimų, todėl greitosios medicinos pagalbos automobiliu išvežta į Plungės ligoninės priėmimo skyrių. Ten jai diagnozuoti daugybiniai veido kaulų ir šonkaulio lūžiai, nustatytas 1,62 promilės girtumas. Nukentėjusioji pervežta į Klaipėdos universitetinę ligoninę.
Avarijos metu nei kelias, nei jo statiniai nebuvo sugadinti. Tik automobilis BMW, kuriuo važiavo įkaušusi trijulė, gerokai aplamdytas.
Plungės r. policijos pareigūnai dėl įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą – pagal Baudžiamojo kodekso 281 straipsnio 2 dalį (dėl neblaivaus asmens sukelto eismo įvykio, kurio metu nesunkiai sutrikdyta kito žmogaus sveikata).

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...