Kliuvo ir kaimynui, ir pareigūnams

Velykų vakarą siautėjo neblaivus 1986 metais gimęs V. Mačernio gatvės gyventojas. Nuo agresyviai nusiteikusio vyro kliuvo ne tik kaimynystėje gyvenančiam žmogui, bet ir policijos pareigūnams.Policija į V. Mačernio gatvę Plungėje skubėjo balandžio 1-osios vakarą, apie 20.20 valandą. Pranešta, kad vieno daugiabučio laiptinėje siautėja neblaivus asmuo. Nuvykus išsiaiškinta, kad 32 metų vyras užsipuolė savo kaimyną – išvadino jį necenzūriniais žodžiais, grasino užmušti, sudeginti buto duris. Aršuolis nenurimo ir tada, kai kaimynas užsirakino. Vyrukas išspyrė jo buto duris, taip nukentėjusiajam padarydamas 300 eurų turtinę žalą.
Įsisiautėjęs plungiškis nenurimo ir atvykus policijos pareigūnams – keikė patrulius necenzūrinis žodžiais, nevykdė teisėtų jų reikalavimų. Nesiliovė ir tada, kai buvo įsodintas į tarnybinį policijos automobilį, – kojomis išspyrė transporto priemonės galinį šoninį langą, apgadino dureles.
Plungiškis tokiais savo veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams, sutrikdė visuomenės rimtį ir tvarką. Už viešosios tvarkos pažeidimą jam teks atsakyti pagal Baudžiamojo kodekso 284 straipsnyje numatytas sankcijas.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...