Sėkmingas pavasaris

Plat.putikaiNojus Laurynas Kuliešius ir Adrijus Alminas nuo mažens mokėsi toje pačioje klasėje. Kartu jie pradėjo ir muzikuoti, kai atėjo į Platelių meno mokyklą. Daug gražių muzikinių akimirkų yra išgyventa, koncertų grota. Bet ne tik savoj mokykloj berniukai yra žinomi. Jie koncertuoja bei varžosi konkursuose jau daug metų tiek Lietuvoje, tiek svetur. Džiugu, kad jaunieji muzikantai geba žvelgti į muziką ir iš profesionaliosios pusės.
Kovo 7 d. Saldus mieste (Latvijoje) vyko pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų konkursas. Ir Adrijui, ir Nojui Laurynui šis konkursas buvo sėkmingas. Iš Latvijos jie grįžo iškovoję pirmojo laipsnio diplomus.
Kovo 25 d. Kaune vyko XXVI respublikinis Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkursas. Plateliškiai muzikantai ir šiame konkurse buvo lyderiai. Nojus Laurynas pelnė II laipsnio, Adrijus – I laipsnio diplomus. Pirmųjų vietų laimėtojų laukia iškilmingas koncertas Vilniaus muzikos ir teatro akademijoje gegužės 12 dieną.
Konkursams berniukus ruošė mokytojas metodininkas Aivaras Alminas. Jų koncertmeisteris – Remigijus Žukauskas.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...