„Liūtų“ pagalbos ranka pasiekė net septyniolika šeimų

21804-16103Praėjusį šeštadienį Plungės kultūros centro salę sudrebino gražia tradicija tapę Plungės LIONS klubo labdaros ir paramos koncertai. Renginys, pavadintas „Liūtų“ gero vakaro šou“, tą pačią dieną vyko net du kartus. Kaip ir kiekvienais metais, per renginį surinktos lėšos atiteko neįgaliems ir sunkiai sergantiems vaikams. Šiemet jiems suaukota daugiau nei 8000 eurų, už kuriuos nupirkta daugybė medikamentų, vitaminų, specialių lovyčių ir lovų su vaikams pritaikytais čiužiniais, stuburui prilaikyti skirtų diržų ir kitų ligoniukams reikalingų daiktų. Dalis lėšų skirta ir kelionėms į gydymo įstaigas. Geros valios žmonių bei plungiškių „liūtų“ dėka šiemet paremta net septyniolika šeimų, kuriose auga sunkiai sergančių ar negalią turinčių vaikų.Labdaros koncertai pradėti nuotaikinga bobučių kolektyvo „Buranovskije babuški“ daina „Party for everybody“. Garbaus amžiaus dainininkes puikiai suvaidino ir publiką pralinksmino LIONS klubo vyrai: Rimas Bendorius, Petras Beinoras, Talvaldas Ikvildas, Kazys Strakšys ir Stanislovas Striaukas. Bobutes įkūniję „liūtai“ išlydėti su garsiais plojimais.
Po „Buranovskije babuški“ pasirodymo į sceną įžengė visiems gerai pažįstamas televizijos veidas Justinas Jankevičius. Būtent jam buvo patikėtas abiejų renginių vedėjo vaidmuo. „Žemaičio“ ausis pasiekė žinia, jog J. Jankevičius, sužinojęs, kad per koncertus renkami pinigai likimo nuskriaustiems vaikams, atsisakė gana solidaus savo honoraro ir dar su didesniu užsidegimu vedė „Liūtų“ gero vakaro šou“.
Nestokodamas geros nuotaikos ir jam būdingo humoro jausmo, vedėjas vieną po kito į sceną kvietė anų laikų ir šiandienos „atlikėjus“ bei nepamiršo priminti, jog šiemet Plungės LIONS klubas švenčia penkiolikos metų veiklos jubiliejų. Būtent ta proga į mūsų miestą esą suvažiavo garsiausios Lietuvos ir užsienio žvaigždės, kurios pasistengė sukurti įsimintiną šventę.
Išradingų ir talentingų „liūtų“ pastangomis ligoniukai ir jų mamos bei tėveliai turėjo progą bent trumpam atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių ir negalvoti apie jų pečius slegiančią naštą. Juos linksmino plungiškiai, trumpam virtę garsių šalies bei užsienio grupių atlikėjais ir solistais.
Ypač efektingai pasirodė grupę „Thundertale“ įkūniję Ričardas Jocys, Marius Gricius ir Rimantas Balsys. Ne mažiau įspūdingas buvo ir  grupės „Karališka erdvė“ atgimimas. Jos narius imitavo taip pat M. Gricius ir R. Jocys bei Darius Jankauskas. Jiems siautėjant scenoje, publika tiesiog ūžė.
Susirinkusieji leipo juokais išvydę ir grupės „LT United“ nariais tapusius Audrių Šapalą, Svajūną Sungailą, Antaną Milvydą, Gediminą Norvaišą bei Plungės rajono savivaldybės Vietos ūkio skyriaus vedėjo pavaduotoją Arvydą Liutiką. Ypač kai pastarasis, mėgdžiodamas Arnoldą Lukošių, sušoko trankųjį šokį.
Publiką sužavėjo ir talentingojo Aido Kėso įsiveržimas į sceną, kai verslininkas įkūnijo atlikėją Saulių Prūsaitį. Ne vienas iš salėje buvusiųjų kalbėjo, kad pastarajam derėtų ne versle, o scenoje suktis, mat jau ne primus metus visus nustebina ne tik vokaliniais sugebėjimais, bet ir energingais šokio judesiais. A. Kėso pasirodymo metu šypsena nesitraukė net nuo visko mačiusio J. Jankevičiaus veido. Pastarasis vėliau nepraleido progos pakalbinti S. Prūsaičiu virtusį plungiškį.
Juoko dozę dovanojo ir skandalingąjį „Sel“ grupės lyderį vaidinęs S. Sungaila. Jis taip pat nepraleido progos pabendrauti su renginio vedėju.
Pasibaigus koncertui, į sceną pakviesti pagrindiniai šventės dalyviai – vaikai, kuriems skirta parama. Klubo prezidentas A. Žebrauskas sakė, jog jam didžiulė garbė stovėti šalia ir žinoti, kad „liūtai“ bent maža dalele prisideda prie geresnio jų rytojaus. „Didžiausia laimė – padėti žmogui. O kad jam reikalinga ši pagalba, geriau pajausti širdimi, nei suvokti protu“, – kalbėjo prezidentas ir dėkojo visiems geros valios žmonėms, kurių dėka rajono ligoniukai kasmet sulaukia paramos.
Demonstruodami savo kilnią širdį, šiemet „liūtai“ dalį kvietimų paaukojo nepelno siekiančioms įstaigoms bei organizacijoms.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...