Kiemą saugos pakeliamu užtvaru

Neseniai posėdžiavusi Plungės rajono savialdybės Saugaus eismo organizavimo komisija aptarė ne vieną gyventojų prašymą.
Nori pakeliamo užtvaro
A. Vaišvilos g. 9-ojo daugiabučio gyventojų bendrijos pirmininkas Anicetas Paulikas prašė leisti pasistatyti pakeliamą užtvarą išnuomotame bendrijos sklype. Esą gyventojai piktinasi, jog gyvenantieji kituose namuose jų kieme palieka savo automobilius. Kiemas – uždaras ir nepravažiuojamas, kelio servituto nėra.
Anot komisijos pirmininko Mindaugo Jurčiaus, bendrija turi teisę savo sklype tvarkytis pati, bet negali trukdyti privažiuoti specialiųjų tarnybų transporto priemonėms. A. Paulikas sakė, jog jas galės įleisti namo gyventojai. Esą jie turės numerius, kuriais paskambinus užtvaras pakils.
Komisija nei prieštaravo, nei pritarė gyventojų prašymui. Esą dėl to turi apsispręsti pati bendrija.
Perėjai pritarė
Komisiją pasiekė ir dar vienas prašymas. Telšių gatvės gyventojai prašo įrengti sunkvežimių greitį ribojančius ženklus bei pėsčiųjų perėją ties vadinamosiomis viduriniosiomis kapinėmis.
Telšių gatvės gyventojams atstovavęs Andrius Serapinas tikino, jog minėta gatve sunkiasvorės transporto priemonės lekia taip, kad net namų sienos dreba. Vyro įsitikinimu, sunkvežimių vairuotojus galbūt sudrausmintų greitį ribojantys ženklai.
Bet Plungės rajono policijos komisariato Veiklos grupės vyresniojo tyrėjo Vaido Kurmio teigimu, ženklai problemos neišspręs, nes ir dabar visiems turėtų būti aišku, jog mieste galima važiuoti ne daugiau kaip 50 kilometrų per valandą greičiu. Tada A. Serapinas prašė dažniau į minėtąją gatvę atsiųsti policijos pareigūnų, kurie sudrausmintų pažeidėjus.
Kitam prašymui – įrengti pėsčiųjų perėją – posėdžiavusieji neprieštaravo.
Kelio ženklo nekeis
Vytauto gatvėje, Plungėje, esančios parduotuvės „Mozaika“ vadovė Ingrida Gaudutienė prašė pakeisti sustoti draudžiantį kelio ženklą, esantį prie parduotuvės, į kitą – draudžiantį stovėti. Mat prekes atvežantys tiekėjai dažnai pakliūva pareigūnams į rankas ir yra baudžiami.
Prašymas buvo atmestas. Priežastis – ir taip itin intensyvus eismas Vytauto gatvėje. Dėl sustojusių automobilių susidaro kamščiai, tad prekes atvežančios transporto priemonės privalo įsukti į kiemą. Jei sustos prie parduotuvės, bus baudžiami.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...