Sekmadienį – šokiruojantis vaizdas

Feisbuke paplito šokiruojantis vaizdo įrašas – Plungėje, A. Jucio gatvėje, užfiksuota girta mama, bandanti stumti vaiko vežimėlį į priekį. Policijos ir liudininkų teigimu, vežimėlyje vaiko nebuvo, bet pareigūnams sunkiai bepaeinančią moterį teko parlydėti namo.Sekmadienį filmuotoje medžiagoje matoma vaikišką vežimėlį stumianti moteris net kelis kartus suklupo. Kaip sakė prisistatyti nenorėję įvykio liudininkai, jiems važiuojant pro šalį ir pamačius ją tokios būklės, iš pradžių atrodė, kad galbūt moteris sunegalavo ir reikia sustoti padėti. Bet netrukus prisistatė policijos pareigūnai. Jie pirmieji ištiesė pagalbos ranką ir nulydėjo sunkiai besiorientuojančią moterį namo.
Plungės rajono policijos komisariato viršininko Sauliaus Vaičekausko teigimu, sekmadienį per pietus policija iš tikrųjų gavo pranešimą, kad neblaivi moteris griuvinėja su vežimėliu ir gąsdina praeivius. Atvykę pareigūnai pastebėjo, kad ji buvo neadekvati, stipriai neblaivi ir nesiorientavo aplinkoje.
Moteris su savimi turėjo vaikišką vežimėlį, kuris buvo prikrautas įvairiausių daiktų. „Laimei, kad vaiko ten nebuvo“, – tvirtino jis. Pasak viršininko, pareigūnai nugabeno moterį namo. Ten buvo rastos dvylikos ir dvejų metų mergaitės, kurias turėjo prižiūrėti jų 20-metis brolis. Mergaitės iš pradžių buvo rastos vienos, tačiau po kelių minučių į namus grįžo ir jų brolis.
Policija apie įvykį informavo Plungės vaikų teisių apsaugos tarnybą, o moteriai už pasirodymą viešoje vietoje neblaiviai surašytas protokolas ir paskirta bauda.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...