Narvaišiškis sumušė du vyrus

Plungės rajono policijos komisariatas pabaigė du ikiteisminius tyrimus, susijusius su to paties asmens – 26 metų Šateikių seniūnijos Narvaišių kaimo gyventojo M. K. – įvykdytomis nusikalstamomis veikomis. Kaltinamasis aktas perduotas Plungės apylinkės teismo Plungės rūmams.Pernai gruodį policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo ir neteisėto patekimo į gyvenamąsias patalpas. Nustatyta, kad anksčiau jau teistas 26 metų narvaišiškis, būdamas neblaivus, prieš savininko valią įsibrovė į jo gyvenamąjį namą Narvaišiuose. Maža to, dar ir sumušė šeimininką, atsinešta metaline beisbolo lazda suduodamas jam ne mažiau kaip 30 smūgių į įvairias kūno vietas.
Įsibrovėlis žmogų ne juokais sužalojo – jam buvo sulaužyta dešinė alkūnė ir kairysis blauzdikaulis.
Tuo vyruko išpuoliai nesibaigė. Jis siautėjo ir kitą dieną, tik jau ne Narvaišiuose, o Aleksandrave – automobilių stovėjimo aikštelėje Minijos gatvėje. Neblaivus M. K. iš chuliganiškų paskatų sumušė vyriškį – kumščiu smogė jam į veidą, taip sulaužydamas skruostikaulį ir viršutinį žandikaulį. Be to, medikai jam diagnozavo kraujo išsiliejimą dešiniajam žande, kraujosruvą ir poodinę emfizemą dešinės akiduobės minkštuosiuose audiniuose.
Dėl šios nusikalstamos veikos narvaišiškio atžvilgiu buvo pradėtas antrasis ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 138 straipsnio 2 dalies 8 punktą (dėl nesunkaus kūno sužalojimo iš chuliganiškų paskatų).
Įvykdęs nusikaltimus, M. K. pasislėpė, vengė apklausų, todėl buvo paskelbta jo paieška. Įtariamasis netrukus sulaikytas.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...