Avarijoje sužaloti 18-metis ir 14-metis broliai

fordas1Sekmadienio vakarą, apie 19.20 val., Plungės rajono policijos komisariato pareigūnams pranešta, kad Alsėdžių seniūnijos Eivydų kaime įvyko avarija – į elektros stulpą trenkėsi nuo kelio nulėkęs automobilis „Ford Fiesta“, kurį vairavo teisės vairuoti neturintis aštuoniolikmetis tos pačios seniūnijos Žvirblaičių kaimo gyventojas. Eismo įvykio pasekmės skaudžios – sužalotas ir vairuotojas, ir kartu važiavęs 14-metis jo brolis.
Pirminiais duomenimis, jaunuolis prie automobilio vairo sėdo blaivus. Kelyje žvirblaitiškis nesuvaldė transporto priemonės, nulėkė į pakelę ir trenkėsi į elektros stulpą.
Į įvykio vietą buvo kviečiama ne tik policija, bet ir greitoji medicinos pagalba. Į Plungės ligoninę išgabentas ir vairuotojas, ir jo brolis.
2004 metais gimusiam fordo keleiviui ligoninėje diagnozuota politrauma: galvos smegenų trauma ir kontuzija, dešinės pusės pirmojo ir antrojo šonkaulių lūžiai, poodinė enfizema, galvos pleištikaulio ir kairiojo smilkinkaulio lūžiai, kairiojo inksto kontuzija ir kiti sužalojimai. Nukentėjęs paauglys iš Plungės pervežtas gydyti į Klaipėdos vaikų ligoninę.
1999 metais gimusiam vairuotojui, kurį medikai rado vaikštantį aplink automobilį, taip pat nustatyta nemažai sužalojimų: galvos smegenų trauma, daugybiniai kūno nubrozdinimai, kairiojo krūtinkaulio panirimas, dilbio sumušimas. Jis gydomas Plungės ligoninės Traumatologijos skyriuje.
Eismo įvykio metu apgadintas automobilis „Ford Fiesta“ ir elektros stulpo metalinė laidų apsauga.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...