Finalinis „Žemaitijos taurės 2018“ etapas

Klaipėdoje vyko jaunučių ir jaunių lengvosios atletikos varžybų „Žemaitijos taurė 2018“ finalinis etapas, kuriame sėkmingai finišavo Mariaus Rudžio, Eugenijaus Jurgučio ir Reginos Šilenskienės treniruojami Plungės sporto ir rekreacijos centro (SRC) lengvaatlečiai.
60 m bėgimo rungtyje tarp jaunių triumfavo visos trys plungiškės. Pirmoji buvo Gabija Kuprytė (trenerė Regina Šilenskienė), antroji – Vygailė Valatkaitė (treneris Eugenijus Jurgutis), trečioji – Paula Bagdonaitė (trenerė Regina Šilenskienė).
Trišuolio rungtyje pirmąją vietą užėmė Deimantė Raudytė (treneris Eugenijus Jurgutis). Šuolio į aukštį rungtyje antroji vieta atiteko Kornelijai Vičytei (treneris Eugenijus Jurgutis).
Tarp jaunučių 60 m bėgimo rungtyje Matas Abartis (treneris Marius Rudys) buvo greičiausias bei tapo rungties nugalėtoju. Toje pačioje rungtyje tarp mergaičių Martyna Jankauskytė (treneris Marius Rudys) užėmė trečiąją vietą.