Apie galvasubinystę

BunkaDievas Adomui ir Ievai uždraudė daugintis. Tai – katalikų mokslininkų nustatytas ir Biblijoje pagarsintas faktas.
Kas ir kaip jį interpretuoja – kitas reikalas.
Va, sako, kad Žaltys sugundė Ievą paragauti obuolio, o ši įbruko ir Adomui. Nieko nuostabaus. Moterys iki šio laiko sugeba priversti vyrus daryti tai, apie ką jie kartais net nenumano.
Bet kiti mokslininkai sako, kad tuo metu Rojaus sode (iš Plungės tiesiai iki Kaltinėnų ir dar apie tris tūkstančius kilometrų) obuoliais net nekvepėjo. Neaugo jie tada tame krašte.
Bet, ne, reikia jų pateisinti pirmųjų žmonių nuopuolį.
Dievo draudimas daugintis prie jo privedė, kas gi daugiau. Na, ir tikėk, Žmogau, po to, kad visagalis neapsimeta toks esąs.
O gal Seimo valdantieji tokiais apsimeta? Pirmas žingsnis sekti Dievo pavyzdžiu ir uždrausti seksą, regis, jau žengtas.
Amžino atminimo plateliškė Stanislava Andriuškaitė, girdėdama apie įstatymą aštuoniolikos nesulaukusiems jaunuoliams drausti parduoti sekso reikmenis, sakytų: „Subingalviai.“ Patylėtų, pasvarstytų ir pridėtų: „O gal galvasubiniai?“
Regis, Prezidentė, karčiai pajuokavusi apie „antiseksinę“ Seimo daugumos nuomonę, jai pritartų.
Bet, Dievuli kniūbsčias, gali būti, kad nepritariantieji naujam įstatymo projektui patys esame subingalviai? Gal valdantieji kapsto giliau nei vien aikčiojimas: „Vaikai vaikus daro!“ Gal, jų manymu, negaudami kontraceptinių priemonių, jie papils vaikų kaip žirnių ir savo jaunomis rankomis bei kitomis kūno vietomis nudaigos demografijos baubą?!
Aha! Dabar aišku, kad iš Seimo pakilusi vaiko pinigų idėja, valstybės pagalba jaunoms šeimoms įsigyti pirmą būstą ir įstatymo suregztos kliūtys įsigyti sargių gali būti iš to paties demografinę krizę sulesiančių paukščių lizdo.
Juokai juokais, bet jau nebejuokinga, kai, oficialiais duomenimis, per 16 metų iš Plungės rajono dingo 9392 gyventojai – 21,3 procento. Beveik trim tūkstančiais daugiau nei septyniolikametėje Rietavo savivaldybėje liko gyventojų.
Neoficialiai – didinkim skaičius dvigubai.
Tad neskubėkime epitetais laidytis. Tegu Seimas, jei neturi ką veikti, priima „nesekso“ įstatymą, o po dvidešimties metų suskaičiuosime, kiek mūsų. Tada ir spręsime, kas subingalviai. Ar galvasubiniai?

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...