„Iš kur jūs imate tokius įkainius?“

SĮ „Plungės būstas“ Plungės rajono savivaldybės administracijai pateikė prašymus leisti remontuoti tris butus, esančius Plungėje, Vėjo, Stoties ir Telšių gatvėse. Visų jų savininkė – Savivaldybė. Remontui planuojama išleisti apie 18 tūkst. eurų.

„Plungės būstas“ Savivaldybei priklausančius butus gali remontuoti ir įmonės direktoriaus įsakymu, bet tik tais atvejais, kai remontui reikia ne daugiau kaip 868 eurų. Jei darbai atsieina brangiau, „Plungės būstas“ turi gauti Savivaldybės tarybos Vietos ūkio ir ekologijos komiteto pritarimą. Beje, butai remontuojami ne Savivaldybės biudžeto lėšomis, o naudojant pajamas, gautas už gyvenamųjų patalpų nuomą.
Kaip akcentavo Vietos ūkio skyriaus vyr. specialistas Kazys Milierius, visus tris butus būtina remontuoti.
Vėjo gatvės 12-ajame name esančio trijų kambarių buto langų ir balkonų durų keitimas atsieis 2 039 eurus, dalinis buto remontas – 3 513 eurų. Butą, esantį Stoties g. 36-ajame name, žadama suremontuoti už 2 251 eurą. Na, o brangiausiai atsieis Telšių g. 19B name esantis būstas. Remontui bus išleista 10 680 eurų, dalis jų teks vidaus santechnikai ir elektros instaliacijai tvarkyti.
Vietos ūkio ir ekologijos komiteto nariai stebėjosi – esą darbų įkainiai labai jau dideli. „Remonto kaina sudarys trečdalį buto vertės. Ar gali būti, kad darbai tiek kainuotų? Iš kur jūs imate tokius įkainius?“ – klausė komiteto narys Romas Remėza. Jam antrino pirmininkas Tomas Raudys: „Kažin ką jums pasakytų privatininkas, jei tokius įkainius pateiktumėte?“
K. Milierius ir Vietos ūkio skyriaus vedėjas Martynas Čiuželis politikus tikino, kad įkainiai – ne iš lubų nurašyti, o normatyviniai, patvirtinti bendrovės „Sistela“. „Ir jie tikrai nėra dideli. Šiandien jūs Plungėje neberastumėte, kas taip pigiai darbus atliktų. Visų įkainiai jau didesni už „sistelinius“. Gal seniai namuose remontą darėte“, – juokavo M. Čiuželis.
Komitetas pritarė, kad butus reikia tvarkyti, tik piktinosi, jog gaunantieji socialinius būstus jų visiškai netausoja, nugyvena ir palieka tokius, kad būtina remontuoti. O blogiausia, kad jiems už tai  – jokios atsakomybės.

Vienas komentaras

  • Plungiškis:

    Remėzas visą gyvenimą taip ir nesupras – kas jis, kur jis, kas ką daro, kiek kas kainuoja, ką jis veikia ir, apslritai, kas jis toks yra…. Jei žmona nepasakytų, kažin ar kelnes užsidėtų… Tikras Plungės Valdžios vyras…. Jis to irgi turbūt nežino….

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...