Svečiavosi Mykolo Oginskio meno mokykloje

MenuetasPlungės trečiojo amžiaus universiteto kultūros fakulteto užsiėmimui buvome pakviesti į meno šventovę, išugdžiusią ne vieną garsų meno pasaulio žmogų, – Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklą. Kai kurie čia lankėsi pirmąjį kartą ir susipažino su pedagogais, kasdien mokančiais vaikus žengti kūrybos keliu.
ma „Baroko ir renesanso epochų meninė stilistika“. Įdomų pranešimą apie renesanso reikšmę pasaulinei kultūrai, jo vystymąsi ir plėtrą visose šalyse parengė mokytoja S. Mikailienė. Paminėti ir to laikotarpio atradimai: papuošalai, technologijos ir mados, kurie greitai plito po visas šalis.
Pasakojimą iliustravo senosios muzikos ansamblis „Muzica fresca“, atlikęs to laikotarpio muzikinius kūrinius. Meno mokyklos direktorė žavėjo mus nuostabiai sudainavusi ištraukas iš operų ir operečių, mokytojai L. Vaitkutė ir G. Zaborskis – grakščiai sušokę menuetus ir kitus to laikotarpio šokius.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono savivaldybės administracijos specialistai pradėjo tikrinti, ar prie visų namų per valstybines šventes plėvesuoja trispalvės. Kaip tai vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...