„Valda“ nebesusitvarko

J1804-16144Plungiškius ir toliau pykdo šiukšlėmis užverstos atliekų konteinerių aikštelės. Nors atliekų vežėjų įmonės „Valda“ direktorius, Plungės rajono savivaldybės tarybos narys Tomas Raudys, kalbintas „Žemaičio“, žadėjo, jog pakuočių (stiklo, popieriaus ir plastiko) konteineriai bus ištuštinti ir stambiagabaritės atliekos išvežtos dar pirmąją savaitę po Velykų, tačiau iki pat šiol prie kai kurių daugiabučių slūgso didžiuliai kalnai šiukšlių.
Šia situacija susirūpino ir Plungės rajono savivaldybės administracija. „Telšių regiono atliekų tvarkymo centrui“ (TRATC) buvo išsiųstas raginimas įpareigoti „Valdą“ laikytis atliekų išvežimo grafiko, o esant būtinybei – grafiką koreguoti ir apie tai iš anksto informuoti gyventojus.
„Žemaitis“ teiravosi TRATC-o direktoriaus Regimanto Adomaičio, kaip jis vertina šią situaciją ir ar ėmėsi kokių priemonių, jog jo samdyta „Valda“ nevėluotų išvežti atliekų. „Kaip vertinu? Neigiamai. „Valdai“ ne kartą rašėme įspėjimus ir pretenzijas. Paskutinioji siųsta praėjusią savaitę. Be to, ar ne tris kartus jau esame skyrę ir pinigines baudas. Įmonės direktorius mane informavo, jog vėluojama dėl to, jog buvo transporto gedimų. Tiesa, pakuočių konteinerių ištuštinimo grafiko „Valda“ su mumis nederina. Ji yra pasirašiusi sutartis su tų pakuočių tvarkytojais – jie ir turi žiūrėti, kaip tos pakuotės surenkamos“, – sakė R. Adomaitis.
Susisiekę su „Valdos“ direktoriumi T. Raudžiu išgirdome, jog jis šiuo metu yra susirinkime ir kalbėti negali. Tiesa, politikas nustebo išgirdęs, dėl ko norime kalbėtis, bei suskubo teirautis, prie kurių daugiabučių matėme tas neišvežtas atliekas. Tada pažadėjo perskambinti, bet taip ir nesulaukėme jo skambučio. Gal išskubėjo tikrinti, ar nemeluojame?!
„Tikėkime, kad tos atliekos netrukus bus išvežtos. Juk įmonei vadovauja Tarybos narys – būtų negražu, jei ši situacija užsitęstu“, – kalbėjo TRATC-o vadovas R. Adomaitis. Žinoma, prasta reputacija nepuošia nė vieno, juo labiau – politiko. Bet šiuo atveju žmonėms labiausiai rūpi, kad tos šiukšlės pagaliau būtų išvežtos iš jų kiemų. O kai tai bus padaryta, bus galima grįžti prie senos diskusijos, kodėl taip brangiai mokame už atliekų tvarkymą ir kokią paslaugą mainais gauname.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...