Gegrėnų siaubu vadinamai moteriai šįkart užkliuvo šuo

Trečiadienį Plungės rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl žiauraus elgesio su gyvūnais. Šiuo nusikaltimu įtariama 1960 metais gimusi Žemaičių Kalvarijos seniūnijos Gegrėnų kaimo gyventoja, kuri, kaip sakė policijos pareigūnai, dėl savo elgesio jau vadinama Gegrėnų siaubu.
Policija ikiteisminį tyrimą pagal Baudžiamojo kodekso 310 straipsnio 1 dalį pradėjo gavusi Plungės valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos pranešimą su filmuota medžiaga iš įvykio vietos.
Kaip sakė minėtosios tarnybos viršininkas, valstybinis veterinarijos inspektorius Virginijus Gailius, į juos kreipęsis jaunas žmogus pateikė filmuotą medžiagą apie kankinamą šunį. „Vaizdo įraše matosi moteris, vienoje rankoje laikanti grandinę, prie kurios pririštas šuo, o kitoje – kažkokį baslį. Ji sukasi ratu ir pagaliu vis smūgiuoja keturkojui. Šis cypia ir inkščia. Moteris savo augintinio neužmušė, bet akivaizdžiai jį kankino. Tiesa, pati, mušdama šunelį, nepratarė nė žodžio. Tad negalima suprasti, už ką jį baudė. O gal ji nuolat taip su augintiniu elgėsi?“ – „Žemaičiui“ pasakojo V. Gailius.
Pasak Plungės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovo, gyvūnų kankinimo atvejai nėra dažni. Tiesa, realiai galbūt jų esama daugiau, bet to niekas neužfiksuoja, nesureikšmina, nemato reikalo pranešti. „Išties esame dėkingi neabejingiems, pilietiškiems žmonėms, kuriems ne tas pats, kaip elgiamasi su gyvūnais. Ir šiuo atveju džiaugiamės, kad kažkas pamatė, užfiksavo ir kreipėsi, kad nepraėjo pro šalį“, – sakė V. Gailius.
Pasak policijos pareigūnų, įraše aiškiai matosi, jog šuo kankinamas, tad iškart pradėtas ikiteisminis tyrimas. Šią nusikalstamą veiką vykdžiusi moteris policijai gerai žinoma. Šiuo metu ji teisiama už tai, kad, būdama neblaivi, sumušė kitą to paties Gegrėnų kaimo gyventoją. „Taigi vieną kartą nuo jos kliuvo moteriai, antrą – šuniui. Belieka laukti, kas bus trečias. Panašu, kad agresijos gegrėniškei tikrai netrūksta. Tuo ji visame kaime pagarsėjusi“, – apie įtariamąją pasakojo pareigūnai.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...