Trukdo pravažiuoti ar šiaip kuo neįtiko?

L1804-16234Į „Žemaičio“ redakciją laišku kreipėsi rietaviškis, kuriam dažnai tenka važiuoti Kalno gatve Rietave. Žmogus skundėsi 6-ojo namo gyventojais, kurie savo transporto priemones (ir netgi traktorių!) esą laiko ne kieme, o išrikiuotas prie gatvės, taip neva trukdydami pravažiuojantiesiems. Kaip rašė rietaviškis, jis kreipiasi ne tik savo, bet ir kitų, važiuojančiųjų Kalno gatve, vardu.
Rietaviškis laiške minėjo: „Ten gyvenantys asmenys, nors turi nuosavą kiemą, dienomis, naktimis savo mašinas laiko gatvėje. Pasistato ir didžiulį traktorių.“ Laiško autoriaus teigimu, siaura ir dar automobiliais užstatyta gatvele itin sudėtinga būdavo pravažiuoti žiemą. Dabar taip pat esą neretai, ypač, kai tenka prasilenkti su priešais atvažiuojančia mašina, reikia sukti į patvorį, kur pamažu formuojasi naujas kelias.
Bandydami išsiaiškinti situaciją, kreipėmės į Rietavo seniūnijos specialistę Ingridą Budraitienę. Ji tvirtino, kad iki šiol dėl Kalno gatvėje statomų automobilių į seniūniją niekas nėra kreipęsis. „Aš ir pati ta gatve kartais važiuoju, bet niekada nesu pastebėjusi pakelėje išrikiuotų transporto priemonių“, – sakė I. Budraitienė. Ji pažadėjo susisiekti su Kalno gatvės 6-ojo namo gyventojais ir išsiaiškinti situaciją.
Į minėtosios valdos savininką Ramūną Jurkų kreipėmės ir mes. „Taip, man jau skambino iš seniūnijos. Prašė, kad prie gatvės nestatyčiau automobilių, nes kažkas tuo nepatenkintas. Bet aš savo transporto ten ir nelaikau. Nesuprantu, kam ir kodėl užkliuvau“, – stebėjosi vyras. Pasak rietaviškio, jis čia gyvenąs tik kelerius metus. Iš pradžių remontavęs namą, tad dėl statybų mašinų gatvėje būdavę. Na, o pastaruoju metu sunkumų pravažiuojantiesiems galėjęs sukelti nebent porą kartų: vieną – kai į namus parsivežė pianiną, antrą – kai krovė malkas, bet tai esą užtruko tik keliolika minučių. Ir dėl to niekam neturėję kilti problemų, juolab kad bet kurį namą galima pasiekti ir važiuojant gretima gatvele.
O kaip traktorius? Ar jis dažnai stovi prie R. Jurkaus namų? „Esu ūkininkas, tad kartais tikrai traktoriumi užsuku į namus. Tai būna gal kartą per porą mėnesių. Jei, tarkim, noriu papietauti, į kiemą nesuku. Bet ženklo, draudžiančio važiuoti traktoriumi, mūsų gatvėje nėra. Tad lyg ir nieko nepažeidžiu“, – į klausimus atsakė vyras.
Beje, kai gavome laišką ir apsilankėme Kalno gatvėje, transporto priemonių, stovinčių prie 6-ojo namo, neradome. Jų nebuvo nei kieme, nei gatvėje. Tad skundas, kad R. Jurkus dienomis ir naktimis gatvėje laiko savo automobilius, vargu ar pagrįstas. O gal yra taip, kaip samprotavo pats rietaviškis: „Gal paprasčiausiai koks pavyduolis sumanė mums įgelti…“

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...