Taupant atsisakyta projektavimo paslaugų

Praėjusią savaitę per Plungės rajono savivaldybės tarybos švietimo, kultūros ir sporto komiteto posėdį diskutuota dėl Šateikių pagrindinės mokyklos dalies patalpų pritaikymo ikimokykliniam ugdymui. Vietos ūkio skyriaus vedėjas Martynas Čiuželis pristatė preliminarų planą, iš kurio matyti, kokie darbai bus atlikti pritaikant dalį mokyklos patalpų darželinukams.Anot vedėjo, dėl darbų finansavimo kol kas – neaišku, todėl pagrindinis šios dienos uždavinys yra – kaip, taupant lėšas, įrengti darželinukams skirtą erdvę. Posėdyje dalyvavęs Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjas Tomas Jocys akcentavo, jog itin brangiai atsieina projektavimo paslaugos, todėl nuspręsta jų atsisakyti ir ikimokykliniam ugdymui skirtas patalpas sutvarkyti paprastojo remonto būdu. Vyriausiojo architekto teigimu, iškart būtų perkami rangos darbai.
Su tokiu variantu sutiko ir Plungės rajono meras Audrius Klišonis. Pasak jo, jei galima apsieiti be techninio projekto, reikia taip ir daryti bei džiaugtis sutaupius.
Iš preliminaraus plano matyti, jog, įrengiant grupę, reikės išgriauti kai kurias sienas bei užmūryti angas. Į grupę vaikai patektų per rūbinę, kaip yra visuose darželiuose. Pagrindinis įėjimas būtų atskiras.
Taupant vietą, siūlyta įrengti mobilias lovytes, kurios, vaikams atsikėlus po pietų miego, būtų sustumiamos – taip atsirastų daugiau vietosa žaidimams. Darželinukai turėtų ir savo virtuvėlę.
Posėdyje dalyvavęs Šateikių pagrindinės mokyklos direktorius Paulius Zakalskis sakė, kad ikimokyklinio amžiaus vaikus auginančios šeimos labai džiaugiasi, jog pagaliau jų kaime pradės veikti vaikų darželis. Šiuo metu esą jau sulaukta apie dvidešimt prašymų – susidarytų pilna grupė.
Pasiteiravus, ar jau dairomasi darbuotojų, vadovas sakė, jog kol kas – ne. Šiuo metu susitelkta į patalpų pritaikymą.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...