Policijos generalinio komisaro vizitas

pernavasPraėjusią savaitę Plungėje lankėsi Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas. Antradienį jis dalyvavo Plungėje filmuotoje interneto televizijos „Laisvės TV“ laidoje „Laikykitės ten su Andriumi Tapinu“, o trečiadienį susitiko su rajono vadovais.

Susitikime su generaliniu komisaru L. Pernavu dalyvavo Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas ir Plungės rajono policijos komisariato viršininkas Saulius Vaičekauskas.
Bendraujant su L. Pernavu, aptarta nemažai su policijos veikla susijusių problemų. Pirmiausia apžvelgta kriminogeninė situacija, atkreipiant dėmesį į tai, kad Plungės rajone daugėja nusikalstamų veikų, susijusių su narkotikų platinimu ir vartojimu.
Kita opi problema – pareigūnų trūkumas. Mat etatai komisariate numatyti, o darbuotojų – nėra. Norint laiku ir kokybiškai teikti paslaugas, pareigūnų skaičius labai svarbus. Ypač artėjant vasaros sezonui, kai daugiau dėmesio tenka skirti turistaujantiems ir poilsiaujantiems Plateliuose, Plungės miesto ir miestelių šventėms, Žemaičių Kalvarijos atlaidams ir kt.
Ir generalinis komisaras, ir rajono vadovai pasidžiaugė gerais Plungės pareigūnų darbo rezultatais, bet visi sutarė, kad ant laurų užmigti nevalia. Reikia siekti, kad nusikalstamumas dar mažėtų, o policijos pagalba žmones pasiektų dar greičiau.
L. Pernavas susirinkusiuosius informavo apie sistemos reformos eigą, akcentuodamas visiems itin svarbų atlyginimų didinimo klausimą.
Lankydamasis Plungėje, generalinis komisaras apžiūrėjo ir rekonstruojamą pastatą Minijos gatvėje. Statybininkai jį atiduoti eksploatacijai planuoja antroje birželio pusėje, taigi pareigūnai jame turėtų įsikurti apie liepos vidurį. L. Pernavas teigiamai įvertino ir vykdomą rekonstrukciją, ir tai, kad komisariatas įsikurs nuomojamose patalpose.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...