Žengia pirmyn

U12-mergaitėsPlungės Sporto ir rekreacijos centro (SRC) U-12 mergaičių krepšinio komanda, vadovaujama trenerės Editos Lapienės, MKL U-12 mergaičių krepšinio čempionato „Pirmasis iššūkis“ trečiajame etape, ketvirtfinalyje, susitiko su V. Knašiaus krepšinio mokyklos komanda.

Plungiškėms pirmosios varžybos buvo nesėkmingos (25:40), bet išanalizavusios savo klaidas, jos pagerino gynybą bei puolimą ir taip iškovojo dvi puikias pergales 53:35 ir 54:33.
Rezultatyviausiai šiame etape žaidė Gabija Tilvikaitė, Danielė Paunksnytė, Gabija Burneikaitė, Auksė Mačiuitytė ir Agnė Mažeikaitė. Gynyboje pasižymėjo Ugnė Bertašiūtė, Erika Raišuotytė, Orinta Srėbaliutė, Vigilija Šetkauskytė, Džeirana Lukauskaitė ir Patricija Simonavičiūtė.
Įveikusios dar vieną etapą, plungiškės krepšininkės pateko į finalo ketverto varžybas, kurios vyks gegužės 4–6 dienomis.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...