„Kaip gera jums linkėti sveikatos“

Į minėjimą susirinko gausus būrys medikų

Į minėjimą susirinko gausus būrys medikų

Praėjusį penktadienį visoje šalyje minėta Medicinos darbuotojų diena Plungėje sutikta ypač iškilmingai, mat kartu švęstas ir Plungės rajono greitosios medicinos pagalbos 60-ies metų jubiliejus.

A. Černeckis su jubiliejumi sveikino Plungės greitosios medicinos pagalbos vadovę R. Mončienę (dešinėje) bei visą įstaigos kolektyvą

A. Černeckis su jubiliejumi sveikino Plungės greitosios medicinos pagalbos vadovę R. Mončienę (dešinėje) bei visą įstaigos kolektyvą

Balandžio 27-osios vidurdienį Senamiesčio aikštėje įsikūrę keli greitosios pagalbos ekipažai kvietė visus norinčiuosius pasimatuoti kraujo spaudimą, nustatyti cukraus kiekį kraujyje ar pasikonsultuoti su dietiste. Plungės visuomenės sveikatos biuro specialistės siūlėsi nemokamai atlikti kūno sudėties analizę, o greitosios pagalbos medikai demonstravo, kaip gaivinti sąmonės netekusį žmogų. Dėl tuo metu smarkiai pliaupusio lietaus praeivių ir smalsuolių aikštėje nebuvo daug, tačiau medikų pamokymai turėtų ilgam įsiminti lietaus nepabūgusiam būriui moksleivių.
Vakarop renginys persikėlė į Oginskių rūmus. Pasipuošusius ir šventiškai nusiteikusius medikus čia sveikino Plungės rajono ir Rietavo savivaldybės merai Audrius Klišonis bei Antanas Černeckis. Pirmasis kalbėjo, kad turbūt ne veltui medikų diena švenčiama pavasarį – kai visa gamta yra kupina gyvybės. O juk medikas ir yra tas žmogus, kuris pasitinka ateinantįjį į šį pasaulį, lydį jį visą gyvenimą ir būna šalia žmogui išeinant.
„Ne taip dažnai pasakome gydytojui gerą žodį. Dažniau turite išklausyti visokiausių priekaištų, kurių nesate verti. Tokia jūsų profesija“, – sveikindamas gydytojus su jų diena, kalbėjo A. Klišonis. Renginyje jam buvo patikėta Plungės rajono gydytojams perduoti sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos padėkos raštus. Už atsidavimą savo darbui, už atjautą ir pasiaukojimą padedant kitiems ministras dėkojo UAB „Pulsas“ vaikų gydytojai Vitalijai Klumbienei ir medicinos biologei Onai Paškauskienei, UAB „Plungės sveikatos centras“ gydytojoms Ritai Drejerienei ir Vidai Tamkevičienei, šeimos klinikos „Inesa“ laborantei Irenai Galdikienei, gydytojai Danutei Lubickienei ir odontologei Adolfinai Narutavičienei.
Neliko nepagerbti ir Plungės ligoninės medikai. Ministro padėkos raštai įteikti gydytojui radiologui Albinui Tamkevičiui, bendrosios praktikos slaugytojai Anicetai Skarulskienei. Ministras dėkojo ir Plungės greitosios medicinos pagalbos vairuotojui Romui Tamošauskui bei bendrosios praktikos slaugytojai Rūtai Brencienei. Dar nemažai savo padėkos raštų medikams įteikė ir abu merai.
„Kaip gera jums linkėti sveikatos“, – kreipdamasis į susirinkusiuosius sakė Rietavo meras A. Černeckis. Jis atkreipė dėmesį į tai, kad nors Plungė ir Rietavas neretai konkuruoja tarpusavyje, šios dvi savivaldybės turi nemažai bendro. Jas jungia ir Plungės rajono greitoji medicinos pagalba. A. Černeckis dėkojo jos vadovei Rasai Mončienei ir visam kolektyvui už operatyvų reagavimą bei sveikino įstaigą švenčiant garbingą jubiliejų. O pastaroji savo ruožtu linkėjo kolektyvui ir toliau išlikti tokiam vieningam bei susitelkusiam, kaip iki šiol.
Medikų šventę dainomis, gražia muzika ir eilėmis papuošė juos pasveikinti atvykę Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos bei Trečiojo amžiaus universiteto kolektyvai.

... gydytojai D. Lubickienei

… gydytojai D. Lubickienei

Už pasiaukojantį darbą dėkota ir radiologui A. Tamkevičiui

Už pasiaukojantį darbą dėkota ir radiologui A. Tamkevičiui

Meras perdavė ministro padėką vaikų gydytojai V. Klumbienei ir...

Meras perdavė ministro padėką vaikų gydytojai V. Klumbienei

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...