Atkrito vienas, bet tiko kitas

Be pavaduotojo kelis mėnesius dirbęs UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“ direktorius Regimantas Adomaitis pagaliau galės ramiau atsikvėpti. Nuo vakar pradėjo dirbti ir jo dešiniąja ranka buvo paskirtas Plungės rajono savivaldybės tarybos narys socialdemokratas Juozas Šlepetis.

Po to, kai atsistatydino ir į statybų verslą perėjo buvęs R. Adomaičio pavaduotojas Gintas Orda, likusi tuščia pavaduotojo kėdė buvo pažadėta tuomečiam Plungės rajono savivaldybės administracijos direktoriui Albertui Krauleidžiui. Bet priešpaskutinę savo darbo Savivaldybėje dieną už automobilio vairo neblaivus sėdęs ir avariją sukėlęs politikas gerokai sutepė savo reputaciją. Dėl to turėjo trauktis iš Lietuvos socialdemokratų partijos Plungės skyriaus pirmininko pareigų ir atsisveikinti su viltimi užimti kokį kitą vadovaujantį postą.
Bet, kaip sakoma, šilta vieta tuščia ilgai nebūna. Kai iš „Plungės šilumos tinklų“ išėjo J. Šlepetis, tapo aišku, kad R. Adomaičiui ilgai vargti be pavaduotojo nebereikės. Juolab kad atvirai kalbėta, jog ši kėdė buvo patikėta Plungės socialdemokratams kaip padėka už lojalumą Tarybos valdančiųjų koalicijoje.
Penktadienį R. Adomaitis „Žemaičiui“ sakė, kad J. Šlepetis šias pareigas pradės eiti nuo pirmadienio. Esą taip nusprendė įmonės valdyba. O kodėl buvo pasirinkta būtent ši kandidatūra? „J. Šlepetis buvo pateikęs prašymą priimti jį. Kadangi įmonės administracija yra įsikūrusi Plungėje, nutarėme, kad asmuo turėtų būti plungiškis. Mums tiko J. Šlepečio kompetencija, tad ir pasirinkome jį“, – sakė TRATC-o direktorius.
R. Adomaitis minėjo, kad jau senokai laukė, kada vėl turės pavaduotoją, nes yra darbų, kurių pats nespėja atlikti, o kitam įmonės darbuotojui patikėti negali: „Būna, kad tą pačią dieną net keliuose miestuose vyksta Tarybos posėdžiai. Ir į visus esame kviečiami. Sykį nusiunčiau savo specialistą, tai jis iš ten vos ne išvarytas buvo. Politikai nori kalbėtis su kuriuo iš vadovų. O kur dar kiti reikalai. Štai Plungėje atrado nelegalią šiukšlių krūvą, tuoj mane kviečia. Laimei, dar bent Telšiuose ir Mažeikiuose nereikia prie kiekvienos šiukšlių krūvos stovėti. Tad naujasis pavaduotojas ir bus skirtas daugiausia Plungės reikalams.“

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...