Pavasarinė talka Alsėdžių lopšelyje-darželyje

Talkos įkarštyje

Talkos įkarštyje

Vaikas, pasak rašytojos Janinos Degutytės, nepamilęs pienės ir žiogo, žemės ir debesėlio, neįstengs pamilti žmogaus… Jau nuo pat mažens reikia mokyti žmogutį mylėti, saugoti ir globoti mus supančią gamtą.

Išaušęs pavasaris ragina visus tvarkytis. Jau tapo tradicija balandžio mėnesį dalyvauti ir visuotinėje švaros akcijoje „Darom“. Prie jos prisijungė ir Alsėdžių lopšelio-darželio vaikai kartu su auklėtojomis bei tėveliais.
Balandžio 19-osios rytą, „apsiginklavę“ darbinėmis pirštinėmis, šiukšlių maišais ir darbinga nuotaika, vaikai keliavo į šalia esantį pušynėlį rinkti šiukšlių. Neliko jų ir prie aplinkinių įstaigos kelių.
Šia akcija švarinimosi ir gražinimosi darbai nesibaigė. Visą savaitę, padedant tėveliams, buvo raunamos senos gyvatvorės, vežamos žemės. O balandžio 25-osios rytą Alsėdžių lopšelio-darželio vaikučiai ir darbuotojai, keletas tėvelių bei senelių darbingai nusiteikę ir tinkamai apsirengę vėl pasklido po kiemą. Visi kibo sodinti eglučių, iš kurių bus formuojama nauja gyvatvorė.
Kartu su visais darbavosi ir mūsų mažieji darbininkai, nešini kastuvais, grėbliukais ir laistytuvais. Kiekvienas vaikas išsirinko eglutę ir stengėsi su vyresniųjų pagalba teisingai ją pasodinti. Iš vaikučių šypsenų buvo aišku, kad jiems ši talka – puikiausia pramoga. O rezultatas tiesiog džiuginantis – jaukesnė darželio aplinka. Iš peties pasidarbavus, darželio virėjėlių virtas kompotas su sausainiais burnoje tirpte tirpo.
Dėkojame visiems, kurie rado laiko ir noro dalyvauti talkoje. Ačiū ir rėmėjams Artūrui Daukinčiui, Tomui Kazakevičiui bei Juozui Rudminui. Tikime, kad mūsų mažieji dar ilgai atsimins šią dieną ir užaugs atsakingais piliečiais, saugančiais gamtą.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...