Siautėjęs chuliganas policijai padarė žalos už 163 eurus

Plungės rajono policijos komisariato pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo, kuriuo kaltinamas 1986 metais gimęs V. Mačernio gatvėje gyvenantis plungiškis N. V. Byla baudžiamuoju įsakymu perduota Plungės apylinkės teismo rūmams.

Nustatyta, kad neblaivus N. V. ne juokais siautėjo balandžio 1-osios vakarą. Iš pradžių jis užsipuolė savo kaimyną – išvadino jį necenzūriniais žodžiais, grasino užmušti, sudeginti buto duris. Aršuolis nenurimo ir tada, kai kaimynas įėjo į savo butą ir užsirakino. Vyrukas išspyrė jo namų duris, taip nukentėjusiajam padarydamas 300 eurų turtinę žalą.
Nuo įsisiautėjusio plungiškio kliuvo ne tik kaimynui, bet ir atvykusiems policijos pareigūnams. Jo elgesys buvo ypač įžūlus ir chuliganiškas – keikė patrulius necenzūrinis žodžiais, nevykdė teisėtų jų reikalavimų. Nesiliovė ir tada, kai buvo įsodintas į tarnybinį policijos automobilį „Škoda Yeti“, – kojomis išspyrė transporto priemonės galinį šoninį langą, apgadino dureles.
Chuliganas savo tyčiniais įžūliais ir vandališkais veiksmais Klaipėdos apskrities vyriausiajam policijos komisariatui, kuriam priklauso apgadintasis automobilis, padarė žalos už 163 eurus.
Plungiškis tokiais savo veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ir aplinkai, sutrikdė visuomenės rimtį ir tvarką. Už viešosios tvarkos pažeidimą jam teks atsakyti pagal Baudžiamojo kodekso 284 straipsnyje numatytas sankcijas.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...