Pirmieji medaliai

Panevėžyje, CIDO arenoje, vyko jauniausios amžiaus grupės mergaičių krepšinio čempionato „Pirmasis iššūkis“ finalo ketverto varžybos. Jose dalyvavo ir Plungės sporto ir rekreacijos centro (SRC) mergaičių komanda, vadovaujama trenerės Editos Lapienės.

Pusfinalyje plungiškės susitiko su Panevėžio KKSC komanda. Po pirmojo kėlinio plungiškės pirmavo penkiais taškais (29:24), tačiau labiau atsiplėšti nepavyko, o tuo pasinaudojusios Panevėžio sportininkės pradėjo mažinti atsilikimą. Šeimininkėms pavyko laimėti rungtynes 88:74. Plungės komandoje rezultatyviausia buvo Gabija Tilvikaitė (21 tšk., 9 atkovoti kamuoliai), nedaug atsiliko Danielė Paunksnytė (18 tšk.), Gabija Burneikaitė (14 tšk.), o Auksė Mačiuitytė surinko 11 taškų ir dominavo po lenta – perėmė net 20 atšokusių kamuolių.
Dėl trečiosios vietos plungiškės susitiko su Biržų SC komanda. Tris kėlinius komandos kovėsi lygiai ir po 30 minučių kovos buvo tik 4 taškų skirtumas, tačiau per paskutines 10 minučių daugiau jėgų išsaugojusios biržietės iškovojo pergalę (72:61).
Plungės SRC ekipoje Gabija Tilvikaitė surinko 28 taškus, atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius. Danielė Paunksnytė įmetė 13 taškų, o Gabija Burneikaitė pelnė 7 taškus, atkovojo 12 kamuolių.
Plungiškėms mergaitėms, kurioms dar tik 11–12 metų, tai buvo naujų patirčių savaitgalis. Jos atidavė visas jėgas ir atkakliose kovose užėmė ketvirtąją vietą. Iš viso čempionate dalyvavo aštuoniolika komandų. Pirmąją vietą iškovojo Panevėžio, antrąją – Kauno, trečiąją – Biržų komandos.
Plungės SRC komandos kapitonė Gabija Tilvikaitė buvo išrinkta į simbolinį čempionato penketą, komanda apdovanota medaliais ir LIDL dovanomis.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?