„Rūtelė“ įvertinta „Auksiniu sertifikatu“

darželio-bendruomenėLietuvos vaikų ir jaunimo centre vyko kasmetiniai „Žaliojo kilimo“ apdovanojimai. „Auksiniais, sidabriniais ir žaliaisiais sertifikatais“ buvo įvertintos ugdymo įstaigos – programos „Darni Mokykla“ dalyvės, savo idėjas pavertusios reikšmingais, sėkmingai veikiančiais projektais, propaguojančiais sveikos mitybos, atsakingo vartojimo bei resursų taupymo įpročius, fizinį aktyvumą ir „žaliąjį“ transportą, aplinkosaugą, sveiką ugdymo įstaigos aplinką bei bendruomenės švietimą darnaus vystymosi temomis.

2017–2018 m. „Darnios mokyklos“ programoje dalyvavo 73 ugdymo įstaigos. Net 8 iš jų gavo aukščiausią įvertinimą liudijančius „Auksinius sertifikatus“. Tarp jų – ir Plungės lopšelis-darželis „Rūtelė“.
Ekspertų išvadoje rašoma: „Labai daug, gražiai ir nuosekliai dirbama įgyvendinant darnaus vystymosi tikslus, veiklos vykdomos įvairiais lygmenimis. Visa organizacijos bendruomenė yra įsitraukusi ir nuolat įtraukiama į įvairaus lygio veiklas darželyje ir aplink jį. Darželis gali tapti pavyzdžiu visai Lietuvai. Tegalima palinkėti nepritrūkti energijos ir idėjų, nes programa išskirtinė tiek veiklų įvairumu, tiek ir temų išbaigtumu.“
Džiugu, kad bendruomenės kūrybiškumas ir kasdienis darbas buvo įvertintas ne tik „Auksiniu sertifikatu“, bet ir solidžiu piniginiu prizu bei dovanomis įstaigai.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...