Palengvinti eismą bus bandoma laikina žiedine sankryža

DSC_0190Plungės rajono savivaldybės Saugaus eismo organizavimo komisijos posėdyje pritarta, kad Lentpjūvės ir Salantų gatvių sankryžoje būtų įrengta laikina žiedinė sankryža. Tikimasi, kad ji palengvins eismą prasidėjus tunelio po geležinkelio pervaža Dariaus ir Girėno gatvėje kasimo darbams.

„Žemaitis“ jau rašė, kad jau šio mėnesio pabaigoje ar birželio pradžioje, prasidėjus minėtiesiems darbams, eismas Plungės mieste bus nukreipiamas aplinkeliais. Nuo miesto pusės tunelis prasidės ties Stoties gatve, tad Žemaitės gatvės gyventojai į savo namus patekti galės tik per P. Genio gatvę.
Apvažiuoti geležinkelį bus galima Stoties, Salantų ir Lentpjūvės gatvėmis bei Pramonės prospektu – taip, kaip dabar daugelis daro, kai uždaroma pagrindinė pervaža. Žiūrint iš kitos pervažos pusės, eismas Dariaus ir Girėno gatve bus uždarytas nuo „Mildos“ degalinės ir nukreiptas į Lentpjūvės gatvę.
Pasak Vietos ūkio skyriaus vedėjo Martyno Čiuželio, intensyviausias transporto priemonių judėjimas vyks Stoties, Lentpjūvės bei Salantų gatvėmis. Būtent dėl šios priežasties pastarųjų dviejų gatvių sankryžoje nutarta įrengti laikiną žiedinę sankryžą. Tai bus padaryta artimiausiu metu. Posėdžiavusieji pasisakė už tai, kad sankryža būtų kiek įmanoma mažesnio diametro.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...