Pagerbė etninės kultūros puoselėtojus

20150919_142529Gegužės 10 d. įvyko Žemaitijos etninės kultūros puoselėtojų pagerbimo šventė. Ją Žemaitijos etninės kultūros globos taryba rengia jau penktus metus. Šiemet renginys šurmuliavo Jurbarko rajono kaimo turizmo sodyboje „Dvaras Bebirva“.

Renginio metu pasveikinti ir apdovanoti Žemaitijai nusipelnę visuomenės veikėjai ir kolektyvai. Tarp jų – ir lietuviško ritinio komandos „Plateliai“ treneris bei vadovas Povilas Rubinas iš Patelių. Jam įteiktas apdovanojimas ir padėka už vienintelės tradicinės komandinės sporto šakos Lietuvoje puoselėjimą, lietuviško ritinio komandos išsaugojimą ir pergales, sportinės patirties perdavimą jaunajai kartai.
Kulių kultūros centro folkloro ansamblis „Vaisgamta“ bei jo vadovai Mirga ir Audronius Gulbinskai dėmesio ir apdovanojimų sulaukė už reikšmingą indėlį ir ilgametį darbą Kulių bendruomenėje puoselėjant žemaičių folklorą, už bendrystę dalijantis meile etninei kultūrai.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...