Irkluotojai grįžo su medaliais

DSC_0399Gegužės 12–13 dienomis Trakuose vyko Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybos. Jos buvo gana sėkmingos Plungės sporto ir rekreacijos centro (SRC) irkluotojams.

Moterų grupėje startavusi Ieva Žemgulytė, irkluodama dvivietę baidarę su panevėžiete Lada Čechova, 200 metrų nuotolio rungtyje pelnė antrąją vietą. 500 m nuotolį šios sportininkės įveikė trečios.
Jaunių kanojininkų grupėje sidabro medalį iškovojo Mantas Gadeikis, irklavęs 1 000 m su elektrėniškiu Artūru Golovač. 200 m nuotolį plungiškių kanojininkų Manto Gadeikio ir Edvino Šakinio įgula įveikė ketvirta.
Jaunių baidarininkų grupėje Mantas Jurgutis užėmė ketvirtąją vietą irklavęs 1 000 m su panevėžiečiu Joriu Pranka, o vienviete baidare tą patį nuotolį įveikė  šeštas.