Plungiškė – čempionė

Rygoje (Latvija)  vyko tarptautinis dziudo turnyras „Kyodai džudo turnyrs 2018“. Jame dalyvavo dziudo imtynininkai iš Lenkijos, Lietuvos, Baltarusijos, Latvijos, Belgijos, Izraelio, Rusijos, Estijos, Graikijos, Kirgizijos, Bosnijos ir Hercegovinos. Šiame turnyre puikiai sekėsi Plungės sporto ir rekreacijos centro (SRC) sportininkams.

Čempionės vardą svorio kategorijoje iki 48 kilogramų pelnė plungiškė Barbora Endriekutė. Ji už savęs paliko labai stiprias varžoves iš Rusijos, Izraelio, Baltarusijos, Lenkijos ir Latvijos. Treneriai Antanas Kasteckas, Robertas Zimkus ir Edvardas Žilius labai džiaugiasi jos kruopštumu, atsidavimu šiai sporto šakai.
Kitiems mūsų sportininkams tai pat sekėsi gerai. Jonas Žilys ir Giedrė Kauliutė užėmė septintąsias vietas. Devintas iš dvidešimt trijų sportininkių liko Ervinas Žilius.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...