Suabejojus sportininko reputacija, jo rėmimo klausimas atidėtas

DSC_0547Neseniai posėdžiavusi Sporto taryba tikėjosi susipažinti su Plungės vaikų ir jaunimo regbio klubo „Dorbė“ ataskaita, tačiau to padaryti negalėjo, nes klubo veiklą pristatyti turėjęs treneris kartu su ugdytiniais buvo išvykęs į varžybas. Tad posėdžiavusiesiems liko tik aptarti gautus prašymus skirti paramą.

Pirmiausia aptartas neįgaliųjų sporto klubo „Atletas“ prašymas finansiškai prisidėti prie regėjimo negalią turinčio plungiškio sportininko išvykos į Ispaniją, kur vyks Europos čempionato parolimpinės žaidynės. Prašyme pažymėta, kad plungiškis – aukštų rezultatų neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionatuose pasiekęs perspektyvus sportininkas.
Prašyta paremti ne tik sportininko, bet ir jį lydinčio asmens išvyką. Pažymėta, jog plungiškio bilietui iš Vilniaus į Barseloną reikėtų 200 eurų. Dar 90 eurų kainuotų jo apgyvendinimas. Sporto tarybos nariai sutiko, jog sportininkas, kuris planuoja dalyvauti minėtose žaidynėse, yra pasiekęs itin aukštų rezultatų, garsinančių Plungę ne tik Lietuvoje. Bet tarybos pirmininkas Algirdas Pečiulis, per daug nedetalizuodamas, prašė šį klausimą laikinai atidėti, mat abejojama sportininko reputacija. Kol esą nebus išsiaiškinta, ar pasiekusi neigiama informacija yra tik gandai, nuo paramos geriausia susilaikyti. Tam pritarė ir kiti posėdžio dalyviai.
Skirtingai nei pastarasis, sporto klubo „Pamarys“ prašymas buvo patenkintas. Posėdžiavusieji sutiko iš turimo 2 600 eurų Sporto plėtros programos lėšų rezervo atseikėti 200 eurų (prašyta 300) plungiškiui Ričardui Valužiui, turinčiam regėjimo negalią. Šia suma bus kompensuota dalis masažuotoju dirbančio sportininko išvykos į Lenkijoje, Nidzicoje, vykusio neįgaliųjų individualaus ir komandinio Europos paprastų šaškių čempionato išlaidų.
Prašyme atkreipiamas dėmesys į tai, kad R. Valužis yra nacionalinis sporto meistras, daugkartinis Lietuvos aukščiausios lygos dalyvis, vicečempionas, daugkartinis aklųjų ir silpnaregių čempionas bei prizininkas. Nors R. Valužis priklauso Klaipėdos „Pamario“ sporto klubui, jis yra Plungės miesto gyventojas.
Neatsisakyta paremti ir dar vieną mūsų sportininką – Robertą Zimkų, kuris gegužės 17–21 dienomis atstovavo Lietuvai Europos SAMBO suaugusiųjų čempionate, vykusiame Graikijoje, Atėnuose.
Anot posėdžiavusiųjų, reikia džiaugtis, kad teisę dalyvauti tokiame čempionate iškovojo mūsiškis sportininkas, Plungės sporto ir rekreacijos centro auklėtinis, pelnęs Lietuvos Respublikos čempiono vardą. Tik nusistebėta, kad Lietuvos SAMBO federacija esą neturi galimybės finansuoti šio perspektyvaus sportininko.
Posėdžio metu kalbėta ir apie sporto aikštelių priežiūrą. Nausodžio seniūnas Darius Preibys priekaištavo, jog šioms prižiūrėti Savivaldybė neskiria lėšų. Nuspręsta dėl to kreiptis į administraciją.
Bet kad sporto aikštelės nėra visiškai apleistos ir neprižiūrimos, įrodė Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Julija Čiuželienė. Iš jos pateiktų fotografijų matyti, kaip sutvarkytos sporto aikštelės, esančios Alsėdžiuose, Plateliuose ir Plungėje – prie A. Jucio gatvės 47-uoju numeriu pažymėto namo ir Miškų gatvėje.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...