Vairuotoja „įpūtė“ 2,75 promilės

Ketvirtadienio vakarą, prieš 22 valandą, policija sulaikė nuo kelio nuvažiavusią neblaivią ir teisės vairuoti neturinčią 1983 metais gimusią plungiškę. Prie automobilio „VW Passat“ vairo sėdėjusiai moteriai nustatytas sunkus 2,75 promilės girtumas.

Nausodžio seniūnijoje žvyrkelyje manevravusį „VW Passat“ pastebėjo pastarajam automobiliui iš paskos važiavęs Plungės rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyr. patrulis Artūras Galdikas. Kadangi prie vairo sėdėjusios moters elgesys jam sukėlė įtarimų, nutarė skambinti kolegoms (mat pats tuo metu nedirbo).
Kol atvyko pareigūnai, A. Galdikas sekė „VW Passat“, kuris, deja, netoli benuvažiavo – Prūsaliuose, šalia Liepų, Miško ir Orės gatvių sankryžos, vairuotoja nebesuvaldė transporto priemonės ir nulėkė į griovį.
Vairuotoja buvo girta, be to, ji neturėjo teisės sėsti prie mašinos vairo. Po įvykio plungiškė sulaikyta ir nuvežta į policijos komisariatą. Dėl jos veiksmų pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 281 straipsnio 7 dalį.
Kadangi moteris sėdėjo prie svetimo automobilio vairo, bus nubaustas ir „VW Passat“ savininkas, kuris kartu su vairuotoja girtavo ir davė jai transporto priemonę, žinodamas, kad ši yra neblaivi ir neįgijusi vairuotojo pažymėjimo. Savininkui surašytas Administracinio nusižengimo protokolas.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...