Plungiškiai orientacininkai – Lietuvos vicečempionai

iš-kairės-R.-Laurinaitis,-J.-Domarkienė,-P.-KudriavcevasKaune dvi dienas vyko Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas bėgte (sprinto estafetės). Jame savo jėgas išbandė ir plungiškiai orientacininkai. Namo mūsiškiai grįžo ne tuščiomis: Jolita Domarkienė, Raimondas Laurinaitis ir Paulius Kudriavcevas, dalyvavę mišrios estafetės trasoje, tapo Lietuvos vicečempionais.

Antrąją vietą užėmę Plungės sportininkai sidabro spalvos medalius pelnė MIX35 grupėje. Įdomu tai, kad R. Laurinaitis ir P. Kudriavcevas bėgo su juos į orientavimosi sportą atvedusia ir išugdžiusia trenere J. Domarkiene. Beje, ji prizinę – trečiąją– vietą užėmė ir asmeninėje įskaitoje, M45 grupėje.
Savaitgalis sėkmingas buvo ir dar vienam „Versmės“ klubo nariui – Andriui Preibiui. Vilniuje gyvenantis plungiškis šeštadienį Plateliuose varžėsi bėgdamas gamtos takais, mat čia vyko varžybos „Laukinis trail – Plateliai“. Miškingą 30 kilometrų trasą A. Preibys savo grupėje įveikė per 2 val. ir 15 min. Apdovanojant laimėtojus jis lipo ant trečiojo garbės pakilos laiptelio.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono savivaldybės administracijos specialistai pradėjo tikrinti, ar prie visų namų per valstybines šventes plėvesuoja trispalvės. Kaip tai vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...