Miške kilusio gaisro priežastys tiriamos

Pirmadienio rytą Plungės priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai pranešta, kad Rietavo savivaldybėje, važiuojant Žadvainių link, miške, yra sudeginta pavėsinė. Tiesa, ugniagesių pagalbos ten nebereikėjo, mat gaisras, kuris, ko gero, kilo sekmadienį, jau buvo užgesintas.

Kaip pasakojo Plungės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Mykolas Pronckus, gaisras kilo Valstybinių miškų urėdijos Rietavo regioniniam padaliniui priklausančiame miške, tiksliau – miško viduryje įrengtoje pavėsinėje, kuria dažniausiai naudodavosi medžiotojai.
Tiesa, pati pavėsinė, nors padaryta iš medžio, o stogas dengtas skiedromis, nesudegė. Supleškėjo tik joje buvęs medinis stalas ir suolai. „Pagal paliktas šiukšles galima spėti, kad ten buvo girtaujama. O dėl ko kilo gaisras, perdavėme aiškintis policijai. Gali būti, kad padegta tyčia, o gal baldai užsiliepsnojo dėl neatsargumo“, – kalbėjo M. Pronckus.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono savivaldybės administracijos specialistai pradėjo tikrinti, ar prie visų namų per valstybines šventes plėvesuoja trispalvės. Kaip tai vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...