Iš Latvijos – su gausybe laimėjimų

1-(3)-(1)Gegužės 27 dieną Plungės kultūros centro „Eglės baleto studija“ (vadovė Eglė Norkevičiūtė-Novoruckienė) dalyvavo tarptautiniame konkurse „Zvaigznes“ Latvijoje.

Konkurse dalyvavo įvairių žanrų šokėjai iš Latvijos ir Lietuvos. Trys „Eglės baleto studijos“ grupės varžėsi baleto kategorijoje. Kiekviena jų savo amžiaus kategorijoje pasirodė itin gerai.
Pirmosios grupės mergaitės su šokiu „Varlytės“ pelnė pirmąją vietą. Antroji grupė su šokiu „Paukščiai“ buvo apdovanota antrosios vietos medaliais. Šios mergaitės dar sušoko klasikinę variaciją ir pelnė pirmąją vietą.
Puikiai pasirodė ir pačios vyriausios „Eglės baleto studijos“ merginos – jų baleto variacija pelnė pirmąją vietą, o šokis „Nepaklusni princesė“ buvo apdovanotas trečiosios vietos laimėjimu.
Solistė Elzė Jankauskaitė komisiją pavergė ne tik savo šokiu, bet ir artistiškumu bei pelnė pirmąją vietą. Po konkurso mergaitės leido laiką „Livu“ vandens parke. Balerinos grįžo namo kupinos įspūdžių ir gerų emocijų.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...