Linksmai siautė ir maži, ir dideli

DSC_8495Birželio pirmąją, Tarptautinę vaikų gynimo dieną, bene visi miestai ir miesteliai sugalvojo, kuo nudžiuginti savo mažuosius. Atrakcijų jiems netrūko ir Plungėje. Kaip ir kasmet, tradiciškai Senamiesčio aikštėje buvo surengta vaikystės šventė, o „Supermiesto“ žaidimų aikštelėje oficialiai atidarytas lauko muzikos instrumentų skverelis.

Visi, kas šį pavasarį bent kartą lankėsi minėtoje aikštelėje, jau spėjo išbandyti prieš maždaug mėnesį čia įrengtus lauko muzikos instrumentus. Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga buvo surengtas oficialus šių instrumentų aikštelės atidarymas. Pagrindiniu renginio akcentu tapo Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mušamųjų klasės mokinių bei jų mokytojo Edmundo Juškos šiais lauko instrumentai atliktas muzikinis kūrinys.
Muzikos, šokių ir geros nuotaikos dovanojo ir kiti šios mokyklos auklėtiniai – choreografijos skyriaus šokėjai (vadovai Aida Brazdeikienė ir Giedrius Zaborskis) bei vokalinė grupė „Drugelis“ (vadovė Lina Balbošiovienė). Pasidžiaugęs jaunaisiais talentais, renginyje dalyvavęs rajono meras Audrius Klišonis sakė tikįs, kad mažieji plungiškiai, išbandę lauko muzikos instrumentus, išdrįs praverti M. Oginskio meno mokyklos duris bei rimčiau pasigilinti į garsų pasaulį.
Lauko muzikos instrumentai „Supermiesto“ aikštelėje atsirado Plungės miesto vietos veiklos grupės rūpesčiu. Ji įrengta už paramos lėšas. Projekto vertė – 15322 eurai. Tiesa, šis sumanymas dar nėra pilnai įgyvendintas. Kaip renginio metu kalbėjo rajono valdžios atstovai, po lauko instrumentais, kaip ir po kitais įrenginiais toje aikštelėje, ateityje bus paklota dirbtinė danga.
Vakarop linksmybės iš A. Jucio gatvės skvero persikėlė į Senamiesčio aikštę. Vaikystės šventė čia prasidėjo gyvūnėlių paroda – savo augintinius demonstravo patys vaikai. Pasidžiaugę šuniukais, kačiukais ir triušiukais, mažieji šventės dalyviai galėjo siausti ant batuto, dalyvauti įvairiose edukacinėse veiklose, susipažinti su „Robotikos akademija“.
Vėliau prasidėjo koncertinė programa, kurioje savo muzikinius ir šokio gabumus demonstravo jaunieji Plungės kultūros centro, M. Oginskio meno mokyklos, YAMAHA muzikos mokyklos auklėtiniai, lopšelių-darželių „Pasaka“ ir „Rūtelė“ šokėjai. Patys mažiausi koncerto dalyviai sukosi mamų glėbyje, na, o didesni linksmai trypė ir pagal liaudies, ir pagal populiariąją muziką.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...