Teks atlyginti žalą už sudaužytą katafalką

Policija praneša užbaigusi tyrimą dėl šiemet, kovo 10-ąją, galimai įvykdytos katafalko, priklausančio Plungės laidojimo paslaugų įmonei „Beinoro gralis“, vagystės. Tyrimas dėl šio įvykio buvo nutrauktas paaiškėjus, jog plungiškio, kaltinto pavogus iš įmonės, kurioje jis dirbo, ritualinių paslaugų automobilį, veika nelaikoma vagyste. Bet už eismo įvykį net penkiolika kartų už vagystes ir kitas nusikalstamas veikas nuosavybei bei žmogaus sveikatai teistam plungiškiui teks atsakyti administracine tvarka ir atlyginti žalą bendrovei. Mat „pasiskolintas“ katafalkas buvo stipriai apgadintas.

Įvykį narplioję pareigūnai nustatė, jog buvęs „Beinoro gralio“ darbuotojas, turėdamas galimybę patekti į bendrovės patalpas, prieigą prie aikštelėje stovinčių transporto priemonių ir jų raktų, neturėdamas vairuotojo pažymėjimo ir leidimo vairuoti tarnybinį automobilį, sumanė pasiimti katafalką bei leidosi juo į „kelionę“ su draugais.
Tamsiu paros metu, važiuodamas iš Kretingos į Plungę, viršijęs greitį ir posūkyje nesuvaldęs automobilio, plungiškis nuvažiavo į griovį ir nepataisomai sugadino 30 000 eurų vertės automobilį. Surinkti duomenys rodo, kad vagystės fakto nebūta (vyriškio veika vagyste nelaikoma), dėl to, kaip jau buvo minėta, tyrimas nutrauktas.
Kovo pradžioje ši eismo nelaimė įvyko kelyje Dauginčiai–Kuliai, ties Lubių kaimu (Kretingos r.). Komentuodamas avariją Kretingos rajono policijos komisariato viršininkas Arūnas Pužauskas žurnalistams sakė, jog ji kilo dėl to, kad ritualinių paslaugų automobilio vairuotojas nepasirinko saugaus greičio. Dėl to katafalkas tapo nevaldomas ir kelio vingyje nuskrido į griovį.
Įdomu tai, kad darbovietės automobilį vairavęs vyriškis nustatytas ne iš karto. Mat į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai rado tik tuščią automobilį – juo važiavęs ekipažas jau buvo pasišalinęs. Išsiaiškinti, kas galimai „įskraidino“ katafalką į griovį, pavyko radus mašinoje dokumentus. Tiesa, vairuotoją įvardijo ir į medikus kreipęsis kitas vyriškis, kuris tikino susižalojęs per avariją ties Lubių kaimu. Tad avarijos kaltininkas netrukus buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
Iškart po įvykio internete žmonės ėmė rašyti, jog ritualinių paslaugų automobiliu naktį važiavo neblaivi kompanija. Esą vyrai lėkė linksmintis į pramogų kompleksą HBH, tačiau jų kelionė baigėsi griovyje.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...