Apdovanoti geriausi sportininkai ir jų treneriai

DSC_0821Praėjusį trečiadienį į didžiąją Plungės rajono savivaldybės posėdžių salę rinkosi geriausi mūsų rajono sportininkai bei jų treneriai. Juos sveikino meras Audrius Klišonis, Sporto tarybos pirmininkas Algirdas Pečiulis bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Julija Čiuželienė. Sportininkų pagerbimo šventė į Plungę sugrįžo po maždaug dešimties metų pertraukos. Tad aukštų rezultatų sporto entuziastai vėl skatinami piniginėmis premijomis, kurioms šiemet skirta maždaug 9 500 eurų.

Didžiausia premija siekė 500 eurų. Tokia pinigų suma skiriama už aukščiausius pasiekimus Lietuvos čempionatuose. Tokių sportininkų per pirmąjį šių metų pusmetį būta net keturi: dziudo sportininkai Nojus Kuzavas ir Robertas Zimkus bei motokrosininkai Matas Skodžius ir Domantas Jazdauskas.
Sportininkams, tapusiems Lietuvos čempionatų vicečempionais, skirtos 300 eurų premijos. Tokia pačia pinigų suma paskatinti ir Lietuvos jaunių (jaunimo) žaidynių bei čempionatų pirmosios vietos laimėtojai: dziudo sportininkas Jokūbas Vaišnoras, motokrosininkas Valentas Vasiliauskas ir šachmatininkė Ieva Žalimaitė.
200 eurų premijos numatytos Lietuvos čempionatų bronzos ir Lietuvos taurės varžybų aukso medalių laimėtojams. Jais tapo dziudo kultivuojanti Saulė Anužytė, motokroso sporto atstovai Erlandas Mackonis ir Osvaldas Zalepūgas, baidarių ir kanojų irkluotojai Mantas Vasiliauskas, Mantas Gadeikis, Edvinas Šakinis ir Mindaugas Vasiliauskas bei šachmatininkai Greta Mačiuitytė ir Vaidas Šetkauskas.
Po pusantro šimto eurų kaip paskatinimą gavo dziudo imtynininkas Kordelijus Viešniauskas bei sunkiosios atletikos atstovė Aušra Matevičiūtė. Tokio dydžio premija skiriama už antrąją vietą Lietuvos jaunių (jaunimo) žaidynėse ir čempionatuose bei Lietuvos Respublikos taurės varžybose.
Tokiose pačiose varžybose laimėjusiems bronzą atiteko 100 eurų premijos. Tokias gavo dziudo sportininkai Edvinas Mažeika, Gintautas Gaučys, Deividas Miknius ir Henrikas Dičpetris, irkluotojos Greta Gadeikytė ir Ieva Žemgulytė bei sunkiosios atletikos atstovas Eitvaldas Uriupinas.
Piniginių dovanų sulaukė ir sportininkus ruošę treneriai. Solidžiausia – 975 eurų – premija skirta dziudo treneriui Antanui Kasteckui. Truputį mažesnė – 850 eurų – įteikta ir motokrosininkų treneriui Sauliui Stankui. Nenuskriausti liko ir kitus sportininkus ruošę treneriai.
Aukštumų sporte pasiekusiais sportininkais didžiuojasi ne tik jų treneriai, bet ir valdžios atstovai. Meras A. Klišonis pasidžiaugė, kad Plungės vardą įvairiose sporto šakose garsina toks gausus būrys sportininkų. Prie sveikinimų prisidėjo ir Sporto tarybos pirmininkas A. Pečiulis. Jis dėkojo rajono valdžiai, po ilgos pertraukos sugebėjusiai rasti lėšų geriausiems sportininkams ir jų treneriams paskatinti.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...