Ugnis nuniokojo medienos apdirbimo įmonę

gaisras-žalmedyje1Penktadienio naktį, apie 2.20 val., Plungės priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai pranešta apie gaisrą, kilusį Šateikiuose įsikūrusioje medienos apdirbimo įmonėje „Žalmedis“.

Ugniagesiams gelbėtojams apie gaisrą pranešta tik tuomet, kai šateikiškiai gyvenvietės pakraštyje išvydo pašvaistę. Šateikių ugniagesių komanda įvykio vietoje atsirado per penkias minutes, tačiau visas didžiulis medinis pastatas jau buvo apimtas ugnies. Netrukus prie vietos gaisrininkų prisijungė dar šeši ekipažai. Nors degančio pastato išgelbėti nebepavyko, tačiau toliau plintančios liepsnos sutramdytos – nuo jų išgelbėtas jau degti pradėjęs kitas pastatas ir netoliese stovėjęs miškavežis.
Kaip sakė Plungės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Mykolas Pronckus, UAB „Žalmedis“ teritorijoje yra keletas pastatų. Ugnis įsiplieskė mediniame statinyje, kuriame įrengta gaterinė. Gaisras pastatą ir jame buvusius du gaterius sunaikino visiškai. Be to, apdegė rietuvė rąstų (apie 50 kub. m), sudegė ir apie 30 kub. m supjautos medienos.
Laimei, už 10 metrų stovintį kitą gamybinį pastatą, kuriame laikomos pjuvenos, ugniagesiams pavyko išsaugoti, tačiau apdegė durys, išdužo langai. Liepsnų išvengė ir už 6 metrų  nuo gaisravietės stovėjęs miškavežis „Iveco“.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...