Laisvės gatvė toliau grindžiama pažadais

21711-13268Plungiškiai vis spėlioja, kada UAB „Valda“ pagaliau grįš į Laisvės gatvę ištaisyti  kliaudų. Įmonės vadovas ir Plungės rajono savivaldybės tarybos narys Tomas Raudys vis žada, kad naujas asfaltas čia bus išlietas jau šią savaitę, ir taip – beveik mėnesį.

Priminsime, kad liūdnai pasibaigę šios gatvės atkarpos asfaltavimo darbai vyko dar 2014-aisiais. Tada plungiškiai, išvydę, jog naujasis asfalto sluoksnis sustingo bangelėmis, ir šaipėsi, ir pyko. Imta spėlioti, kada „Valda“ sugrįš į Laisvės gatvę ištaisyti broko, tačiau to teko laukti net… trejus metus, mat 2015-aisiais Tarybos dauguma pasisakė už tai, kad Laisvės gatvė būtų palikta tokia, kokia yra, o „Valda“, atsilygindama už broką, išasfaltuotų Plungės Babrungo gatvelę ir dalį Mozūrų gatvės.
Tuo visa ši istorija gal ir būtų pasibaigusi, jei ne pernai į viešumą iškilęs faktas, kad Klaipėdos apygardos prokuratūra įpareigojo Savivaldybės administraciją, jog ši išsireikalautų, kad „Valda“ broką Laisvės gatvėje ištaisytų. Kartu paaiškėjo ir tai, kad rajono valdžia, gindama ne viešąjį, o liberalo T. Raudžio įmonės interesą, kurį laiką bylinėjosi su prokurorais, tačiau jai nepavyko laimėti. Praėjusių metų rudenį „Valda“ nufrezavo bangeles, tad plungiškiai nekantraudami ėmė laukti, kada bus liejamas naujas asfaltas.
Ir… tebelaukia iki šiol. Iš pradžių vilkinimą pradėti darbus T. Raudys teisino prastais orais, po to mojavo „Plungės vandenų“ sprendimu šioje gatvėje pakloti naujus paviršinių nuotekų surinkimo tinklus. Per paskutinį Tarybos posėdį politikas kalbėjo, kad asfaltas bus pradėtas lieti ateinantį pirmadienį, praėjus savaitei – kad šią savaitę. Vakar T. Raudys „Žemaitį“ patikino, kad dabar tai jau tikrai bus pradėta darbuotis šį penktadienį.
Be to, verslininkas ir politikas pridūrė, kad „Valda“ apskritai galėjo nebegrįžti į šią gatvę, nes dėl broko Savivaldybei jau atlygino. Jis neslėpė ir to, kad sieks, jog Savivaldybė sumokėtų jo įmonei už asfaltavimo darbus Mozūrų ir Babrungo gatvėse, nes esą niekas negali reikalauti, jog už broką reikėtų mokėti du kartus. „Bet pažiūrėkime į visą šią nemalonią situaciją iš kitos pusės. Kiti visą gyvenimą nugyvena taip niekuo ir nepasižymėję, o aš jau turiu savo vardo gatvę“, – šmaikštavo kaip visad gerai nusiteikęs politikas, turėdamas omeny, kad Laisvės gatvę plungiškiai jau vadina Tomo Raudžio gatve.
Vis dėlto panašu, kad ilgainiui „Valdos“ direktoriui gali praeiti noras juokauti, mat Savivaldybės administracijos direktorius žada nepamiršti visos šios istorijos ir rimtai pasvarstyti, ar metų gale pratęsti miesto gatvių priežiūros sutartį su „Valda“. „Kas kartą, kai tik susitinku su T. Raudžiu, mūsų pokalbis prasideda nuo Laisvės gatvės. Ir visada išgirstu daugybę pasiteisinimų, kodėl darbai ten nepradedami. Labai liūdna, kad politiko, Tarybos nario požiūris į Plungę yra toks atsainus. Noriu tik, kad Plungėje būtų tvarka, nes man rūpi mano miestas. O T. Raudžiui, panašu, kad ne“, – kalbėjo direktorius.
Jis sakė pykstąs ant šio politiko ir verslininko dar ir dėl to, kad jo vadovaujama įmonė, nebaigusi lopyti duobių Plungės gatvėse, išvažiavo darbuotis į kitą miestą. Bet išsireikalauti, kad visi darbai būtų padaryti laiku, esą taip pat nėra galimybių, nes Savivaldybės administracijos su „Valda“ sudaryta sutartis – labai abstrakti. Tokių, vieno Plungės politiko žodžiais – draugystės sutarčių Savivaldybė esą sudariusi ne vieną. Bet, kai darbams samdomas valdančiosios daugumos atstovas, kitko turbūt ir negalima tikėtis.

4 komentarai(-ų)

 • vov:

  jeigu Tarybos nariui rūpėtų miestas, jis ir žolę prie daugiaaukščių laiku pjautų, nes už tai gauna pinigus, bet… Jis yra arti VALDŽIOS Olimpo:)

 • plungiškis:

  Žiūrėsim kaip seksis adm direktoriui su liberalu ,,hebra,,pasigalineti, seniai tą Valda su visu direktorium reikia iš Plunges gatviu išvaryti

  • manau:

   kad šiuo atveju galioja principas: „Kieno jėga, to ir teisybė“… Per daug liberalų prisiveisė, todėl ir daro ką nori; dar balsuosim, dar labiau darys :)

   • plungiškis:

    Vienareikšmiškai ! Visi greit Plungėje bus liberalai ir jokiu piktumų nebus

Parašykite komentarą

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...