Kelyje Plungė–Vėžaičiai susidūrė trys automobiliai

Gegužės 31-osios vakarą, kelios minutės po 19 valandos, kelyje Plungė–Vėžaičiai, Nausodžio seniūnijos Mardosų kaimo teritorijoje, ties posūkiu į Stonaičius, įvyko avarija, per kurią aplamdyti trys automobiliai, sužalota vieno iš jų vairuotoja.

Į įvykio vietą atskubėję Plungės rajono policijos komisariato pareigūnai nustatė, kad 1981 metais gimęs Nausodžio seniūnijos Prūsalių kaimo gyventojas, vairuodamas automobilį „BMW 530XD“ ir sankryžoje sukdamas į kairę, nepraleido pagrindiniu keliu priešpriešiais tiesiai važiavusio „Honda Civic“, kurį vairavo 1969 metais gimusi Kulių miestelio gyventoja, dėl to automobiliai susidūrė.
Nuo smūgio „Honda Civic“ kelyje apsisuko ir galine dalimi trenkėsi į kitą BMW, kurį vairavo 1991 metais gimęs Akmenės gyventojas, važiavęs nuo Vėžaičių Plungės link.
Eismo įvykio metu nukentėjo „Honda Civic“ vairuotoja. Ji buvo nuvežta į Plungės ligoninės priėmimo skyrių. Moteris po apžiūros išleista gydytis ambulatoriškai.
Nustatyta, kad visi trys vairuotojai buvo blaivūs.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...