Svaigios mokslo metų pabaigos pergalės

Scan-2-drugysPlungės Mykolo Oginskio meno mokyklos estradinio dainavimo klasės dainininkės vasarą pasitinka puikiais laimėjimais. Gegužės 27 d. Jūrmalos mieste, Latvijoje, vyko III tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Zvaigzdnes“. Jame savo sugebėjimus panoro išbandyti ir Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mokytojos metodininkės Linos Balbošiovienės solistė Emilija Paulauskaitė ir vokalinės grupės „Drugys“ bei „Drugelis“.

Tądien lauke buvo labai karšta. Ne ką vėsiau – ir koncertinėje salėje, kur varžėsi apie 50 jaunųjų solistų ir ansamblių. Šįkart fortūna buvo labai palanki mūsų jaunimui – Emilija Paulauskaitė buvo apdovanota trečiosios vietos prizu, grupė „Drugelis“ – pirmosios, o „Drugys“ pelnė didįjį prizą. Be to, jaunimui buvo įteiktas ir sertifikatas dalyvauti ir kituose tarptautinio meistriškumo konkursuose Latvijoje.
Tokie svaigūs laimėjimai suteikė vaikams dar daugiau pasitikėjimo savo jėgomis, ryžto bei noro ir kitais metais siekti didelių laimėjimų tobulinant dainavimo įgūdžius.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...