Pilietiškajam Tadui – policijos padėka

Tadas-ir-MotuzasPraėjusiame „Žemaičio“ numeryje rašėme, kad gegužės 31-ąją Nausodžio seniūnijos Kalniškių kaime, Kalniškų Kelio gatvėje, policijos pareigūnai sulaikė beveik valandą gaudytą girtą automobilio BMW vairuotoją – 1984 metais gimusį Rietavo savivaldybės gyventoją. Apie įtartiną vairuotoją pranešęs Tadas sulaukė policijos padėkos ir dovanų.

Praėjus kelioms dienoms po gausias policijos pajėgas ant kojų sukėlusio įvykio, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas atsakingąjį Tadą pasikvietė išgerti kavos, padėkoti jam už pilietiškumą ir neabejingumą bei įteikti dovanų.
Priminsime, kad automagistrale Vilnius–Kaunas–Klaipėda važiavęs Tadas dideliu greičiu skriejantį ir keistai manevruojantį BMW pastebėjo dar Klaipėdos rajono teritorijoje apie 13.40 val. Apie tai jis pranešė bendruoju pagalbos telefonu 112.
BMW paieškas pradėję Klaipėdos policijos pareigūnai pirmiausia jį pastebėjo kelyje Kryžkalnis–Rietavas–Vėžaičiai, ties Endriejavu. Nors buvo stabdomas, vairuotojas pareigūnų reikalavimui nepakluso ir skriejo tolyn. Pasiekęs Plungės rajoną, Nausodžio seniūnijos Varkalių kaimą, BMW įsuko į vienos sodybos kiemą, bet ir tada nepasidavė – partrenkęs ir sužalojęs jį sustabdyti bandžiusį Rietavo policijos komisariato tyrėją, jis vėl paspruko.
Gaudynės, į kurias įsitraukė Klaipėdos, Rietavo ir Plungės policija, baigėsi Nausodžio seniūnijos Kalniškių kaime, kai BMW nuvažiavo nuo kelio. Panaudojus kovinius veiksmus ir antrankius, aršusis vairuotojas buvo sulaikytas.
Dėl rietaviškio veiksmų pradėti du ikiteisminiai tyrimai. Jam teks atsakyti už tai, kad vairavo neblaivus ir kad nepakluso teisėtiems pareigūnų reikalavimams bei vieną iš jų sužalojo.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...