Atidarė atnaujintą krepšinio aikštelę

Birželio 4 dieną Platelių gimnazijoje vyko projektinė diena „Dainuojanti, šokanti, sportuojanti vaikystė“. Ta proga iškilmingai atidaryta atnaujinta krepšinio aikštelė.

Netradicinę dieną gimnazistai pradėjo atnaujintoje krepšinio aikštelėje. Jos atidaryme dalyvavo ne tik gimnazijos bendruomenė, bet ir Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis bei Platelių seniūnė Danutė Rapolavičienė. Gimnazijos direktorė Regina Rubinienė visų vardu padėkojo už iniciatyvą atnaujinti krepšinio aikštelės dangą, už geresnes sąlygas aktyviai sportuoti. Meras A. Klišonis palinkėjo ir toliau būti aktyviems, sportiškiems, pasidžiaugė, kad pavyko išpildyti duotą pažadą.
Šventėje akį džiugino Platelių gimnazijos šokėjos, vyko draugiškos krepšinio varžybos 3×3.
Mokiniai dalyvavo sporto šakų laboratorijoje, kurioje galėjo išbandyti ne tik krepšinį, futbolą, tinklinį, stalo tenisą, bet ir zumbą su šokio mokytoja Roma Kasteckaite bei TAE BO su treneriu Henriku Underavičiumi iš Šiaulių.
Pasportavus į smagų koncertą sukvietė Mažeikių kultūros centro ir Platelių meno mokyklos grupės, vadovaujamos mokytojo Andriaus Krivicko. Taip šauniai, aktyviai ir sportiškai Platelių gimnazijos bendruomenė paminėjo Vaikų gynimo dieną.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...