Neblaivus gabeno kontrabandines cigaretes

kontrabanda1Plungės rajono policijos komisariato pareigūnai Babrungo seniūnijos Truikių kaime sulaikė 1979 metais gimusį automobilio „VW Golf“ vairuotoją, kuris vienu ypu sugebėjo „užsidirbti“ tris ikiteisminius tyrimus.

Pirmiausia pareigūnams įtarimų sukėlė vairuotojo būklė – buvo panašu, kad jis neblaivus. Įtarimai pasitvirtino – į alkoholio kiekio matuoklį plungiškis „įpūtė“ net 2,81 promilės. O tai jau sunkus girtumas, už kurį taikoma baudžiamoji atsakomybė.
Be to, vyrui teks atsakyti ir už kontrabandos gabenimą – jo automobilio salone aptiktas įtartinas krovinys, kuriame – 20 dėžių (10 tūkstančių pakelių) kitos valstybės banderolėmis pažymėtų cigarečių.
Maža to, girtas kontrabandininkas dar ir policijos pareigūnams pasipriešino. Nuvežtas į komisariatą, jis nepakluso pareigūnų reikalavimui lipti lauk iš tarnybinio automobilio, galva daužė pertvarą, kuri mašinos saloną skiria nuo laikinojo sulaikymo patalpos. Siekdami sutramdyti sulaikytąjį, pareigūnai panaudojo ne tik kovinius imtynių veiksmus, bet ir elektros impulsinį aparatą. Trečiasis šio vyro atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas – dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...